d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1346034613462346334645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2014 10:58am
Quote (RRC @ Aug 15 2014 05:48pm)
apád egy papucs


ja, le kellett volna lőnie a rendőrt
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 15 2014 12:55pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2014 01:52pm
Quote (RRC @ 15 Aug 2014 18:48)
apád egy papucs


Quote
Itt azonban elkövette azt a hibát, hogy a folyamat felgyorsítása érdekében már nem mondta, hogy rendőri intézkedés közben vették el azt, csak annyit mondott, hogy eltűnt, elveszett. Ehhez egy nyilatkozatot is aláírt.


Jo, de hat ez mekkora noobsag mar, kozokiratnal ilyet nem mond el, hogy bevontak romaniaban 30 napra, etc. O is hulye volt, ugyen az is faszsag, hogy a burokratikus ut ilyen rohadt hosszu, meg, hogy a nyomorultak nem tudnak semmirol, semmit, de legalabb o nem nooboskodna, hogy fake storyt ad le.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2014 01:55pm
Quote (Baleee @ Aug 15 2014 08:52pm)
Jo, de hat ez mekkora noobsag mar, kozokiratnal ilyet nem mond el, hogy bevontak romaniaban 30 napra, etc. O is hulye volt, ugyen az is faszsag, hogy a burokratikus ut ilyen rohadt hosszu, meg, hogy a nyomorultak nem tudnak semmirol, semmit, de legalabb o nem nooboskodna, hogy fake storyt ad le.


ha jol emlékszem nem konkrétan kérdezték így meg, hogy TUTI NEM RENDŐR VETTE EL??? és akkor azt mondta, hogy nem
ráadásul a 30 nap rég letelt(90 is) tehát mivel senki sem tudott semmit nem rendőri elvételben volt, hanem elveszett nem? Ki a fene gondolná, hogy egy szomszédos országból 2 hónap alatt nem történik semmilyen kommunikáció
azt megértem ha az dádá ha akkor igényelt volna jogsit amikor még pergett a 30 nap, vagy kicsivel utána. De ő 3 hónappal utána igényelte meg, addig várt.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2014 02:09pm
Quote (Vismajor @ 15 Aug 2014 21:55)
ha jol emlékszem nem konkrétan kérdezték így meg, hogy TUTI NEM RENDŐR VETTE EL??? és akkor azt mondta, hogy nem
ráadásul a 30 nap rég letelt(90 is) tehát mivel senki sem tudott semmit nem rendőri elvételben volt, hanem elveszett nem? Ki a fene gondolná, hogy egy szomszédos országból 2 hónap alatt nem történik semmilyen kommunikáció
azt megértem ha az dádá ha akkor igényelt volna jogsit amikor még pergett a 30 nap, vagy kicsivel utána. De ő 3 hónappal utána igényelte meg, addig várt.


Vannak hataridok a hatosagoknal, hogy hany napon belul kell az adott levelre valaszolniuk, mondjuk ha egymas kozott leveleznek, etc. Ha meg leveleznek, akkor ez egyre tobb. Sajnos ez ilyen. :/ De nem az, hogy megkerdeztek-e, rendor vette el vagy sem, hanem gondolom kellett valamit irnia, hogy mi tortent vele, ha csak siman elmondja a storyt, akkor lehet mashogy kezelik.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 15 2014 02:11pm
Quote (Baleee @ Aug 15 2014 09:09pm)
Vannak hataridok a hatosagoknal, hogy hany napon belul kell az adott levelre valaszolniuk, mondjuk ha egymas kozott leveleznek, etc. Ha meg leveleznek, akkor ez egyre tobb. Sajnos ez ilyen. :/ De nem az, hogy megkerdeztek-e, rendor vette el vagy sem, hanem gondolom kellett valamit irnia, hogy mi tortent vele, ha csak siman elmondja a storyt, akkor lehet mashogy kezelik.


hát lehet
nem is nagy ujdonság hogy apám noob, de nem is ez a cikk lényege
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2014 05:36pm
na most lettem kész az ebéddel
:XD:XXD:XD?:xdhxdhse,
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 15 2014 05:38pm
Quote (Senee @ Aug 16 2014 12:36am)
na most lettem kész az ebéddel
:XD:XXD:XD?:xdhxdhse,


fgcn-DXhuj
WASF:SDfg-a
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 15 2014 06:02pm
Quote (Lacii @ Aug 15 2014 11:38pm)
fgcn-DXhuj
WASF:SDfg-a


mi van összeálltál nerfhydradpsel?! gratulálok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 15 2014 09:31pm
Quote (Senee @ 16 Aug 2014 02:02)
mi van összeálltál nerfhydradpsel?! gratulálok


Na mi van? Bealltal a sorba?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1346034613462346334645001Next
Closed New Topic New Poll