Quote (RRC @ 3 Aug 2014 19:55)
nice
amúgy nemtom van-e értelme ennyi mindent rábaszni egy burgerre, meg se érzed
Meg amugy is, burgert a fasza marhahus miatt kell enni, nem ilyen szarok miatt. En ha csinalok, a hust is alig fuserezem, csak, hogy kihozza az izet, kis so, bors, reszelt hagyma, vesefaggyu hozza. Magaba a burgerbe meg a chedar, piritott hagyma, salata/paradicsom/savanyu uborka, mikor mihez van kedv, de van, hogy ez se, csak a piritott hagyma, meg neha van, hogy piritott bacont rakok. meg persze ketchup/mustar/majonez/bbq szosz, ebbol is kedv fuggo, melyik.
Na de ananaszt baszki....