d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1337833793380338133825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2014 11:46am
faszért nem rakták még ki az új havi akciós pizzát fortén
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 3 2014 11:50am
Quote (tevetava @ Aug 3 2014 05:46pm)
faszért nem rakták még ki az új havi akciós pizzát fortén


én most egy ilyet rendeltem
kólával

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2014 11:52am
Quote (Senee @ 3 Aug 2014 19:50)
én most egy ilyet rendeltem
kólával

http://1.ii.gl/R73KeAjS.png


teriyaki szósz?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 3 2014 11:53am
Quote (RRC @ 3 Aug 2014 19:52)
teriyaki szósz?


ananaszkarikak?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 3 2014 11:53am
Quote (RRC @ 3 Aug 2014 19:52)
teriyaki szósz?


A teriyaki szósz az egyik leggyakrabban használt japán ízesítő. Tradicionálisan szójaszósz, bor, cukor és mirin felhasználásával készített szósz

u mirin.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 3 2014 11:54am
Quote (RRC @ Aug 3 2014 05:52pm)
teriyaki szósz?


idk
szeretem az ujdonsagokat
kajában
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 3 2014 11:55am
Quote (Baleee @ 3 Aug 2014 19:53)
A teriyaki szósz az egyik leggyakrabban használt japán ízesítő. Tradicionálisan szójaszósz, bor, cukor és mirin felhasználásával készített szósz

u mirin.


nice

amúgy nemtom van-e értelme ennyi mindent rábaszni egy burgerre, meg se érzed
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 3 2014 11:57am
Quote (RRC @ 3 Aug 2014 19:55)
nice

amúgy nemtom van-e értelme ennyi mindent rábaszni egy burgerre, meg se érzed


Meg amugy is, burgert a fasza marhahus miatt kell enni, nem ilyen szarok miatt. En ha csinalok, a hust is alig fuserezem, csak, hogy kihozza az izet, kis so, bors, reszelt hagyma, vesefaggyu hozza. Magaba a burgerbe meg a chedar, piritott hagyma, salata/paradicsom/savanyu uborka, mikor mihez van kedv, de van, hogy ez se, csak a piritott hagyma, meg neha van, hogy piritott bacont rakok. meg persze ketchup/mustar/majonez/bbq szosz, ebbol is kedv fuggo, melyik.

Na de ananaszt baszki....
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 3 2014 12:01pm
itt van a kis szörnyeteg
most megküzdök vele




Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 3 2014 12:04pm
vettem ilyen double edge borotvat mert az olcsobb volt nyellel meg mindennel egyutt, mint a mach3nak csak a pengek lel
annyira nem is nehez vagy ilyesmi, par helyen meg kb jobban levagta szerintem, mint a masik
azert sikerult 4-5 ponton verezni utana ofc : d

meg ezek a pengek milyen bazi vekonyak wtf, mint valami duplaretegu alufolia vagy nemtom, gondolom a pengeket nemigen kene egynel tobbszor hasznalni

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 3 2014 12:05pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1337833793380338133825001Next
Closed New Topic New Poll