d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1315731583159316031614683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 2 2014 10:15am
Quote (putincykavodka @ Aug 2 2014 04:25pm)
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik

balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne


>implying nem olvassa el rawen linkjeit az idelatogatok legnagyobb resze (persze akos sved meg kinai linkjei teljesen hasznosak voltak anno)
szerintem nincs ezzel a temaval semmi gond amig nem a c9-rol van szo
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 12:21pm
Quote (Flutter @ 2 Aug 2014 18:15)
>implying nem olvassa el rawen linkjeit az idelatogatok legnagyobb resze (persze akos sved meg kinai linkjei teljesen hasznosak voltak anno)
szerintem nincs ezzel a temaval semmi gond amig nem a c9-rol van szo


wat :s
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 2 2014 12:34pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 2 2014 07:21pm)
wat :s


egy idoben nyomattad a kinai tweeteket meg az ilyen idegennyelvu szarokat mintha innen barki is ertene oket
lehet rosszul emlekszem es karan/rawen volt, bar nem hiszem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 12:36pm
Quote (Flutter @ 2 Aug 2014 20:34)
egy idoben nyomattad a kinai tweeteket meg az ilyen idegennyelvu szarokat mintha innen barki is ertene oket
lehet rosszul emlekszem es karan/rawen volt, bar nem hiszem


ketlem hogy tul sok ilyet csinaltam volna, foleg ugy, hogy melleje nem linkeltem forditast is
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 2 2014 12:36pm
Quote (Flutter @ Aug 2 2014 07:34pm)
egy idoben nyomattad a kinai tweeteket meg az ilyen idegennyelvu szarokat mintha innen barki is ertene oket
lehet rosszul emlekszem es karan/rawen volt, bar nem hiszem


En legfeljebb leforditottam. :^)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 2 2014 12:50pm

jo kis shaker fragmovie

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 2 2014 12:50pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 2 2014 07:11pm
tevetava lenyultam az avatarod bocsy
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 2 2014 07:26pm
Quote (lacketto @ 3 Aug 2014 03:11)
tevetava lenyultam az avatarod bocsy


bocsykah am jelizz komizz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 3 2014 12:52am


igazán értelmes, mondjuk lehet már nem tud játszani azért megy ilyen szar teambe

This post was edited by Rawen on Aug 3 2014 12:53am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 3 2014 01:47am
Quote (lacketto @ 3 Aug 2014 03:11)
tevetava lenyultam az avatarod bocsy


Crummy wizard!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1315731583159316031614683Next
Add Reply New Topic New Poll