Quote (putincykavodka @ Aug 2 2014 04:25pm)
tfw 3k oldal utan meg mindig itt tart a dota topik
balee elmeseli az elmenyeit: 1500 mmren sikerul nyernie egy heroval akkor az nagyon op es meg kepet is mellekel
krixienek mindig feedel a csapata mar hatszazadszorra is
nemrossz
ti is linkelgethetnetek a szarjaitokat inkabb mint rawen ofc, amit senki se olvas el, meg az is jobb lenne
>implying nem olvassa el rawen linkjeit az idelatogatok legnagyobb resze (persze akos sved meg kinai linkjei teljesen hasznosak voltak anno)
szerintem nincs ezzel a temaval semmi gond amig nem a c9-rol van szo