d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev18081828384105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 01:41am
Quote (TuskesVanek @ 28 Jul 2014 17:55)
ez lenne az utolsó hely ahova postolnám, hogy ilyen rawen szintű pincelakók tépkedjék rá a fitymájukat nn thx


aha, es te 16 eves vagy, akinek 10/10 baratnoje vagy

meg veletlenul sem valami nyomorult akit eluldoztek innen, majd visszajott sirni egy masik accountrol, masik szemelyiseggel, igy azt hazudik amit akar, ez mar nem is a szanalom kategoriaba tartozik, inkabb beteges
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2014 01:52am
Quote (Fej @ 29 Jul 2014 09:41)
aha, es te 16 eves vagy, akinek 10/10 baratnoje vagy

meg veletlenul sem valami nyomorult akit eluldoztek innen, majd visszajott sirni egy masik accountrol, masik szemelyiseggel, igy azt hazudik amit akar, ez mar nem is a szanalom kategoriaba tartozik, inkabb beteges


Szerintem egy uj ember, aki rendkivul jol beilleszkedett a kozossegbe es biztatnam arra, hogy az emlitett baratait is regeltesse, hadd legyen ujra aktiva a sub. :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 01:53am
Quote (Fej @ Jul 29 2014 08:41am)
aha, es te 16 eves vagy, akinek 10/10 baratnoje vagy

meg veletlenul sem valami nyomorult akit eluldoztek innen, majd visszajott sirni egy masik accountrol, masik szemelyiseggel, igy azt hazudik amit akar, ez mar nem is a szanalom kategoriaba tartozik, inkabb beteges


menj orvoshoz papa, veled komoly bajok vannak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2014 01:59am
Quote (Fej @ Jul 29 2014 07:41am)
aha, es te 16 eves vagy, akinek 10/10 baratnoje vagy

meg veletlenul sem valami nyomorult akit eluldoztek innen, majd visszajott sirni egy masik accountrol, masik szemelyiseggel, igy azt hazudik amit akar, ez mar nem is a szanalom kategoriaba tartozik, inkabb beteges


Neked kajak ezzel megy el a fél nyarad, hogy Vaneken vergődsz
De azért sokkal különbnek hiszed magad Vaneknél

Nevetséges, hogy nem jössz rá, hogy ezzel ugyanazt csinálod


De ne hagyd ám amba, ragelj, oltsd, pusztítsd, akkor majd biztos elmegy innen és végre nyugodtan fórumozhatsz
Ja nem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 02:03am
Quote (Senee @ Jul 29 2014 08:59am)
Neked kajak ezzel megy el a fél nyarad, hogy Vaneken vergődsz
De azért sokkal különbnek hiszed magad Vaneknél

Nevetséges, hogy nem jössz rá, hogy ezzel ugyanazt csinálod


De ne hagyd ám amba, ragelj, oltsd, pusztítsd, akkor majd biztos elmegy innen és végre nyugodtan fórumozhatsz
Ja nem


én már rájöttem, hogy ez a fej egy ilyen full megkeseredett ember, ezért jár még ide 30 évesen mert itt elfelejtheti, hogy valójában mekkora vesztes :D

az hogy fél éve képtelen leszállni rólam, csak őt minősíti, szánalom/10
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 02:05am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 08:53)
menj orvoshoz papa, veled komoly bajok vannak


ja, te tenyleg ennyire hulyenek nezel mindenkit? foleg azutan hogy te is leirtad hogy egy szaros multi vagy

ezek utan amiket irsz, pont annyira hiteles mintha azt irnad, hogy F1 pilota vagy es a modell feleseged jessica albaval csalod

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 29 2014 02:06am
Quote (TuskesVanek @ Jul 29 2014 09:03am)
én már rájöttem, hogy ez a fej egy ilyen full megkeseredett ember, ezért jár még ide 30 évesen mert itt elfelejtheti, hogy valójában mekkora vesztes :D

az hogy fél éve képtelen leszállni rólam, csak őt minősíti, szánalom/10


leszek pontozobiro, valasszatok segedet
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 02:06am
Quote (Fej @ Jul 29 2014 09:05am)
ja, te tenyleg ennyire hulyenek nezel mindenkit? foleg azutan hogy te is leirtad hogy egy szaros multi vagy

ezek utan amiket irsz, pont annyira hiteles mintha azt irnad, hogy F1 pilota vagy es a modell feleseged jessica albaval csalod


édes istenem higgadj már le te szerencsétlen, foglalkozz már olyan dolgokkal amivel a 30 évesek baszod :D

amúgy meg iso post ahol azt írtam, hogy multi vagyok

This post was edited by TuskesVanek on Jul 29 2014 02:08am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 02:10am
Quote (TuskesVanek @ 29 Jul 2014 09:06)
édes istenem higgadj már te te szerencsétlen, foglalkozz már olyan dolgokkal amivel a 30 évesek baszod :D


miert kene lehiggadnom? egyaltalan nem vagyok ideges

bar gondolom szerinted ha nem teszek rohogos smileyt minden postom vegere akkor mar habzik a szam

:) :D XD!

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 29 2014 02:12am
Quote (Fej @ Jul 29 2014 09:10am)
miert kene lehiggadnom? egyaltalan nem vagyok ideges

bar gondolom szerinted ha nem teszek rohogos smileyt minden postom vegere akkor mar habzik a szam

:) :D XD!


30
30
30
30
30
30
Go Back To Magyar Topic List
Prev18081828384105Next
Add Reply New Topic New Poll