Quote (Fej @ Jul 29 2014 07:41am)
aha, es te 16 eves vagy, akinek 10/10 baratnoje vagy
meg veletlenul sem valami nyomorult akit eluldoztek innen, majd visszajott sirni egy masik accountrol, masik szemelyiseggel, igy azt hazudik amit akar, ez mar nem is a szanalom kategoriaba tartozik, inkabb beteges
Neked kajak ezzel megy el a fél nyarad, hogy Vaneken vergődsz
De azért sokkal különbnek hiszed magad Vaneknél
Nevetséges, hogy nem jössz rá, hogy ezzel ugyanazt csinálod
De ne hagyd ám amba, ragelj, oltsd, pusztítsd, akkor majd biztos elmegy innen és végre nyugodtan fórumozhatsz
Ja nem