Quote (xGurke @ Mar 24 2014 04:18pm)
takarodj innen inkább
de sok bajod van

menjél szedáld le magad
Quote (Senee @ Mar 24 2014 04:15pm)
ezzel az xgurke-vel ne foglalkozz
nagyképű, intoleráns, arrogáns ember
az szórakoztatja, ha idegesíted magad a nyomorékságain
inkább ő tűnik nekem idegesnek, mindjárt megpukkad xD
jézusom, ilyen apróságon ennyit hisztizni, komoly bajok lehetnek ott...