d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Most Vettem Egy Darab Szart 1 Millió Dihramért
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 17 2014 07:24pm
XDDXDDX AFK megiszom az 5000 éves boromat a flanel köntösömben közbe meg irogatok ide milyen szegény vagyok :DDD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 17 2014 07:27pm
én találtam 100 dirhamot :(
2 és fél fontot ért :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2014 07:32pm
Quote (RRC @ 18 Jan 2014 02:24)
XDDXDDX AFK megiszom az 5000 éves boromat a flanel köntösömben közbe meg irogatok ide milyen szegény vagyok :DDD


Jo szar eleted lehet.

Meg szerencse, hogy nekem a szuleim mindent megvesznek ugy, hogy kozben semmit se varnak el erte cserebe. Nyugodtan bukdacsolhatok az egyetemen, zarkozhatok be a szobamba mert tomegiszonyom van es tolhatom a lolt/sc2t/dayzt/faszomtudjamit egesz nap mert tudom igy is toljak belem a penzt. Gyorsan be is veszek 2 xanaxot mert a terran es a zerg is op, meg mindenki maphackel ellenem platina ligaban.

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 17 2014 07:34pm
Quote (josheide @ 18 Jan 2014 03:32)
Jo szar eleted lehet.

Meg szerencse, hogy nekem a szuleim mindent megvesznek ugy, hogy kozben semmit se varnak el erte cserebe. Nyugodtan bukdacsolhatok az egyetemen, zarkozhatok be a szobamba mert tomegiszonyom van es tolhatom a lolt/sc2t/dayzt/faszomtudjamit egesz nap mert tudom igy is toljak belem a penzt. Gyorsan be is veszek 2 xanaxot mert a terran es a zerg is op, meg mindenki maphackel ellenem platina ligaban.


szar próbálkozás
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2014 07:37pm
Quote (RRC @ 18 Jan 2014 02:34)
szar próbálkozás


ELeg lassan talaltad ki ezt a valaszt arabgeci. Keves az APMed, csak csoro mechanikus keyboardra futotta? Meg jo hogy nekem ezt is vettek az osok.

Megyek atveszem a pizzat amit az elobb rendeltem online. Vagyishat nem veszem at mert felek a pizzafutarral beszelni, de talan be tudja csusztatni az ajto alatt.



Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 17 2014 07:37pm
potenciális flame topik, hajrá srácok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 17 2014 07:39pm
Quote (josheide @ 18 Jan 2014 03:37)
ELeg lassan talaltad ki ezt a valaszt arabgeci. Keves az APMed, csak csoro mechanikus keyboardra futotta? Meg jo hogy nekem ezt is vettek az osok.

Megyek atveszem a pizzat amit az elobb rendeltem online. Vagyishat nem veszem at mert felek a pizzafutarral beszelni, de talan be tudja csusztatni az ajto alatt.


most megyek aludni, majd holnap irok valami politikusfiú, csak gyorsan megkúrom anyádat

afk
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2014 07:40pm
rrc kötözködött joshival vmi más topicban, vagy mi történik itt?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2014 07:42pm
Quote (Anarkin @ 18 Jan 2014 02:40)
rrc kötözködött joshival vmi más topicban, vagy mi történik itt?


Nem, itt kotott belem.

Quote (RRC @ 18 Jan 2014 02:39)
most megyek aludni, majd holnap irok valami politikusfiú, csak gyorsan megkúrom anyádat

afk


Holnap nem hinnem, hogy postolni fogsz mert tuti nincs az a warnshield ami ezt megfogja.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 17 2014 08:14pm
Quote (josheide @ 18 Jan 2014 02:37)
ELeg lassan talaltad ki ezt a valaszt arabgeci. Keves az APMed, csak csoro mechanikus keyboardra futotta? Meg jo hogy nekem ezt is vettek az osok.

Megyek atveszem a pizzat amit az elobb rendeltem online. Vagyishat nem veszem at mert felek a pizzafutarral beszelni, de talan be tudja csusztatni az ajto alatt.


:DDDD
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll