d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev1131415161719Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 5 2014 06:21pm
Quote (AngryBug @ 6 Jan 2014 01:19)
:D


megvolt, csak nem emlékszem a nevére
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 5 2014 06:23pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 12:02am)
mindenki elolvassa

ez már kiderült több ízben is

csak épp senki nem vallja be mert ciki

also reported
birom amikor a 60 kilosok minden mondatuk végére jelzöket biggyesztenek, becsmételnek a kisebbségi komplexusuk miatt


idd a kóládat inkább, remélem kilukad a gyomrod :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 06:34pm
Quote (jspogmg @ Jan 6 2014 12:23am)
idd a kóládat inkább, remélem kilukad a gyomrod  :)


te meg ki a faszom vagy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 06:36pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 02:34am)
te meg ki a faszom vagy


O a kopasz
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 5 2014 07:07pm
most olvasom itt a fejlemenyeket, hajaj

mondjuk en nem torogetnem el kisjano semmijet, de azt hadd irjam mar le, hogy ugy viselkedik, mint egy idiota

es attol, hogy gurke, vagy en, vagy mindenki hogy viselkedett, vagy nem viselkedett valamikor, az pont nem valtoztat semmit ezen SZERINTEM

aztan ha jano akarja, nyugodtan harapja at a torkomat miatta, leszarom
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 5 2014 07:35pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 12:34am)
te meg ki a faszom vagy


csak lurkolni járok fel, de az is épp elég
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 08:00pm
Quote (bajcli @ Jan 6 2014 03:07am)
most olvasom itt a fejlemenyeket, hajaj

mondjuk en nem torogetnem el kisjano semmijet, de azt hadd irjam mar le, hogy ugy viselkedik, mint egy idiota

es attol, hogy gurke, vagy en, vagy mindenki hogy viselkedett, vagy nem viselkedett valamikor, az pont nem valtoztat semmit ezen SZERINTEM

aztan ha jano akarja, nyugodtan harapja at a torkomat miatta, leszarom


na látod pontosan ez az, hogy egy kurva divatos hárombetűs szart tudtál csak ideírni, aztán kezdjen vele mindenki azt, amit akar

igen, írd le, ha így gondolod, de ne te legyél már felháborodva, hogy ebből nem találtam ki a szíved okosságát














na de tudjátok mit, elegem van elég rendesen, amikor már ilyen oldfagek is így viselkednek velem, ahogy mostanában látom, talán nincs is értelme a társaságot, a szórakozást és az időtöltést itt keresni. ellentétben mondjuk seneevel nekem ez nem poén innentől. sziasztok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:17am
Quote (Genthor @ Jan 5 2014 10:24pm)
Nem mondhatnám, hogy Senee a kedvenceim közé tartozik, ennek ellenére mégis azt mondom, hogy a Joey topicjában kialakult helyzetért nem ő a felelős. RRC indította a lavinát, az öcséd és Gürke meg rátett egy-egy lapáttal. Mindenki tudja, milyen Senee, ha nem szólnak hozzá, jól elbeszélget ő magában. De mindig akad egy-két idióta, aki elkezi provokálni. Most is ez történt, meg is lett az eredménye.

Egyébként, ha az én öcsém ilyen retard módon viselkedne egy olyan fórumon, ahol én is jelen vagyok, már rég eltörtem volna kezét-lábát.


néha tényleg úgy érzem, hogy te is egy szinten vagy seneevel







szummázva (és reportolva senee postjait) a topic lényege :
senee egy lassan 30 éves neckbeard aki az anyjáékkal él, ők tartják el és ő ezzel kurvára meg van elégedve
napjainak több mint a felét egy fórumon tölti, ahol mindenki utálja, mint a szart, de őt ez korántsem zavarja, sőt kihívásnak veszi.
büszke magára, hogy végre elérhet valamit az életben azzal, hogy a gonosz emberek megpróbálják elnyomni, de ő csak azért is marad és fossa magából a semmit mondó, retardáltságot árasztó postjait
napi 200 postját azért írja, mert úgyse olvassa el senki, de ha neadjisten mégis megtörténne és még reagálna is rá valaki EGY FÓRUMON AMI PERSZE TELJESEN LEHETETLEN,
akkor az már provokálás és szegény senee mindenki csak bántja és basszunk szét minden topicot és hurr durr
érdekes ha nekem írt volna valamit rrc akkor én nem kezdek el könnyes szemmel, habzó szájjal trollkodni joey topicjába hanem megbeszélem vele máshol
seneenek is azt tudom ajánlani, amit szabikának meg genthornak : ha rád tör az a vágy, hogy írj valamit, akkor azt egy txt fájlba tedd.
amikor unatkozol, akkor meg olvasgasd, meg válaszolgass magadnak :]
úgyse kíváncsi rá senki, ha meg mégis reagál rá valaki valamit, akkor már leírtam, hogy hogyan viselkedsz
ami persze teljesen normális, mert ha egy 100 fős közösségben 1 hülye van, akkor nem a hülyét kell elküldeni a picsába, hanem a többi normálisat
épp ésszel nem lehet felfogni, hogy mekkora nyomorék vagy. írod mindenkinek a faszságaidat folyamatosan, aztán meg jön a " ha nem válaszolnának rá, nem provokálnának, akkor nem lenne ez"
akkor mi a ku*va anyádért vagy még itt ba*dmeg?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 6 2014 02:20am
nekem csak egy kérdésem van

miért
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:26am
érdemes elolvasni a topikot? a seene vergődések nem érdekelnek, de ha valami más is történt, akkor ekiállnék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161719Next
Add Reply New Topic New Poll