d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:49pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:48pm)
azt hiszem ideje lesz visszatérnem a no-reply-senee korszakomba, akkor is minden posztomon vergődtél egy sort, de legalább nem érezted magad ilyen hatalmas embernek, mint most


hja
hát melletted hatalmas embernek érezhetem még én is magam látod

itt kardoskodsz egy darab szarér már 3 órája
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 05:53pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 6 2014 01:45am)
Nem? A 'ha ilyen öcsém lenne, akkor...' kezdetű szöveg nekem baromira ezt jelenti, de mindenképpen sértésnek veszem fel, mint ahogyan szerintem mondjuk lestatéknál is meglenne ez ugyanebben az esetben
a legjobban az basz fel, hogy szerintetek nem szólok rá, ha bármi nem tetszőt látok - igen, megteszem, csak nekem ne szakértse meg néhány mastermind, hogy ők bizony már ilyen korban és helyzetben is kifogástalanul viselkedtek és hogy milyen dolog már ez

a focis dolog meg nem menőzés, de ha gondolod, megkíméllek az unalomtól ezentúl


Szerintem a 3 lestat gyereknel pont forditva van. "ha ilyen batyam lenne..."
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:53pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:48pm)
azt hiszem ideje lesz visszatérnem a no-reply-senee korszakomba, akkor is minden posztomon vergődtél egy sort, de legalább nem érezted magad ilyen hatalmas embernek, mint most


amugy akkor is végig nekem ugattál csak épp E/3-ban
sztem nagyon nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent NEM FOGLALKOZNI valamivel/valakivel

minap is feljössz geci 1 honap után azt eghyböl nekemállsz
érdemes volt
meg most is érdemes volt
time well spent gg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2014 05:59pm
Quote (Senee @ 6 Jan 2014 01:53)
amugy akkor is végig nekem ugattál csak épp E/3-ban
sztem nagyon nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent NEM FOGLALKOZNI valamivel/valakivel

minap is feljössz geci 1 honap után azt eghyböl nekemállsz
érdemes volt
meg most is érdemes volt
time well spent gg


neked jó mindig írni, mert úgyis visszaírsz és nem számít spamnak, a regényt amit írsz pár szóra úgyse olvassa el senki

free +1 vagy, egy senki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:59pm
inb4 mindjárt visszajön mert azt hiszi elmentem és akkor övé lehet az utolsó szó
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 06:02pm
Quote (RRC @ Jan 5 2014 11:59pm)
neked jó mindig írni, mert úgyis visszaírsz és nem számít spamnak, a regényt amit írsz pár szóra úgyse olvassa el senki

free +1 vagy, egy senki


mindenki elolvassa

ez már kiderült több ízben is

csak épp senki nem vallja be mert ciki

also reported
birom amikor a 60 kilosok minden mondatuk végére jelzöket biggyesztenek, becsmételnek a kisebbségi komplexusuk miatt
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 5 2014 06:05pm
Quote (xGurke @ 5 Jan 2014 18:59)


http://2.ii.gl/SvoSTK.png

ivett


ő kicsoda?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2014 06:10pm
Quote (S4nyy @ 6 Jan 2014 02:05)
ő kicsoda?


barátnőm
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 5 2014 06:19pm
Quote (RRC @ 6 Jan 2014 01:10)
barátnőm


akkor bocsi
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 5 2014 06:19pm
Quote (S4nyy @ Jan 6 2014 12:19am)
akkor bocsi


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll