Quote (Jancsipapa @ Jan 6 2014 01:45am)
Nem? A 'ha ilyen öcsém lenne, akkor...' kezdetű szöveg nekem baromira ezt jelenti, de mindenképpen sértésnek veszem fel, mint ahogyan szerintem mondjuk lestatéknál is meglenne ez ugyanebben az esetben
a legjobban az basz fel, hogy szerintetek nem szólok rá, ha bármi nem tetszőt látok - igen, megteszem, csak nekem ne szakértse meg néhány mastermind, hogy ők bizony már ilyen korban és helyzetben is kifogástalanul viselkedtek és hogy milyen dolog már ez
a focis dolog meg nem menőzés, de ha gondolod, megkíméllek az unalomtól ezentúl
Szerintem a 3 lestat gyereknel pont forditva van. "ha ilyen batyam lenne..."