d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:37pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:35pm)
bárcsak megkönyörülne rajtad a Jóisten és megszabadítana terheidtől...


mondjuk annak én is örülnék


bár ilyen vitaestek után inkább mások halálát kívánom én is mint ti
mert végtére is miattatok, emberek miatt nem érzem jol magam a földön mert mindötök korrupt geci meg leszarja a másikat
és most nem politika de itt is pl játszod itt az obv sorozatgyilkos védőügyvédjét csak mert haverod és a másik meg dögöljön meg mert csak
nem egyszerűbb lenne megbeszélni, paktumot kötni vagy etc, nem, inkább vergődjünk tele még 5 oldalt mert a 48bol aztán nem engedünk az kurvaisten mi
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:40pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:37am)
mondjuk annak én is örülnék


bár ilyen vitaestek után inkább mások halálát kívánom én is mint ti
mert végtére is miattatok, emberek miatt nem érzem jol magam a földön mert mindötök korrupt geci meg leszarja a másikat
és most nem politika de itt is pl játszod itt az obv sorozatgyilkos védőügyvédjét csak mert haverod és a másik meg dögöljön meg mert csak
nem egyszerűbb lenne megbeszélni, paktumot kötni vagy etc, nem, inkább vergődjünk tele még 5 oldalt mert a 48bol aztán nem engedünk az kurvaisten mi


végigolvastam a jegyzetet, úgyhogy megnyugodhatsz, megyek el
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 05:41pm
Quote (Jancsipapa @ 5 Jan 2014 23:36)
tegyük fel van egy öcséd és egy ember azt írja rá, hogy ha ő lenne az én öcsém, eltörném kezét-lábát
majd jön egy másik is, aki hozzáteszi, hogy a nyakát is

így már érted, vagy rajzoljak mellé egy szögletzászlót is?


Ha tényleg fogyatékos lenne és úgy is viselkedne a fórumon akkor lehet vízszintesbe tenném a csipogómat és beszélnék vele.
Also, implikálod hogy itt bárki is eltörné az öccse kezét/lábát/nyakát. Nem, nem törné el, de az biztos hogy a normálisabb ember elbeszélgetne vele, vagy legalább átkiabálna a szobájába hogy "hé öcsi ne legyél már ekkora nyomorék, moderáld magad egy kicsit".

Ez a foci related hülyeség meg már nagyon, de nagyon unalmas, az első pár alkalomkor még én is nevettem rajta irl, de most már csak sajnállak hogy te ezt még mindig menő dumának tartod.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:41pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:40pm)
végigolvastam a jegyzetet, úgyhogy megnyugodhatsz, megyek el


végre

vigyen el az álommanó a halá
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:43pm
remélem a düh miatt nem sok minden marad meg belőle és megbuksz a faszba
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 5 2014 05:44pm
ah nvm xdd

This post was edited by AngryBug on Jan 5 2014 05:44pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:45pm
Quote (Smat @ Jan 6 2014 01:41am)
Ha tényleg fogyatékos lenne és úgy is viselkedne a fórumon akkor lehet vízszintesbe tenném a csipogómat és beszélnék vele.
Also, implikálod hogy itt bárki is eltörné az öccse kezét/lábát/nyakát. Nem, nem törné el, de az biztos hogy a normálisabb ember elbeszélgetne vele, vagy legalább átkiabálna a szobájába hogy "hé öcsi ne legyél már ekkora nyomorék, moderáld magad egy kicsit".

Ez a foci related hülyeség meg már nagyon, de nagyon unalmas, az első pár alkalomkor még én is nevettem rajta irl, de most már csak sajnállak hogy te ezt még mindig menő dumának tartod.


Nem? A 'ha ilyen öcsém lenne, akkor...' kezdetű szöveg nekem baromira ezt jelenti, de mindenképpen sértésnek veszem fel, mint ahogyan szerintem mondjuk lestatéknál is meglenne ez ugyanebben az esetben
a legjobban az basz fel, hogy szerintetek nem szólok rá, ha bármi nem tetszőt látok - igen, megteszem, csak nekem ne szakértse meg néhány mastermind, hogy ők bizony már ilyen korban és helyzetben is kifogástalanul viselkedtek és hogy milyen dolog már ez

a focis dolog meg nem menőzés, de ha gondolod, megkíméllek az unalomtól ezentúl
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:46pm
jöhet a cry hogy fu mien rosszindulatu vagyok meg ez meg az

mintha én kezdtem volna megint

na lejátszottam helyetted is most egy kört mehet a harmadik

gyorsabban csináld mert igy unatkozom, benyomtam egy liter kolát
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:48pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:46am)
jöhet a cry hogy fu mien rosszindulatu vagyok meg ez meg az

mintha én kezdtem volna megint

na lejátszottam helyetted is most egy kört mehet a harmadik

gyorsabban csináld mert igy unatkozom, benyomtam egy liter kolát


azt hiszem ideje lesz visszatérnem a no-reply-senee korszakomba, akkor is minden posztomon vergődtél egy sort, de legalább nem érezted magad ilyen hatalmas embernek, mint most
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:48pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:45pm)
Nem? A 'ha ilyen öcsém lenne, akkor...' kezdetű szöveg nekem baromira ezt jelenti, de mindenképpen sértésnek veszem fel, mint ahogyan szerintem mondjuk lestatéknál is meglenne ez ugyanebben az esetben
a legjobban az basz fel, hogy szerintetek nem szólok rá, ha bármi nem tetszőt látok - igen, megteszem, csak nekem ne szakértse meg néhány mastermind, hogy ők bizony már ilyen korban és helyzetben is kifogástalanul viselkedtek és hogy milyen dolog már ez

a focis dolog meg nem menőzés, de ha gondolod, megkíméllek az unalomtól ezentúl


arról volt szó eltakarodsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1111213141519Next
Add Reply New Topic New Poll