Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:26pm)
gondoltam, hogy az izomkodás lesz a vége

mesélj, hogy vernél el mindenkit, mint ahogy múltkori bebaszásodkor írtad, arcoskodj még az ország másik feléről
az hogy ki mekkora nyomorék nem jogositja fel a 14 éves öcsikédet arra hogy biráljon meg pofázzon már ne is haragudjál
ahelyett hogy átugrotta volna most is a postot muszáj volt ugatni, önteni az olajat a tűzre, feltétlen
látom már nincs itt lefektetted a kis szarost hát jobb is mert holnap nem bir odafigyelni kibukik azt oan lesz mint én
XG:SZ?ASEÉT?W+!L%/Q452é4,
és am ő tudja meg érti is amiről én beszélek és érzi is azt ami a lényege, mert ő is ilyen lesz
és minél többet szarakodtok ezzel a kérdéskörrel meg velem annál inkább bassza majd az agyát
háhá
lenyomorodik itt mindenki :XDXD:X:XD:
ne hidd azt hogy itt a gecis gyülölködéseddel meg a halálkívánásoddal megoldódik ez a probléma velem anélkül, hogy károsodást szenvednétek
és nem nem verekvésre gondolok hanem arra hogy a gyülölet meg ez az utálat tönkreteszi a lelkeket
de gg, folytassuk, kiveszem azt a szabit mert látom nem akarsz te se ledögleni annyira védenéd a kis szarost