d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:27pm
Quote (Smat @ Jan 6 2014 01:25am)
Ha lenne öcsém és így viselkedne akkor lehet nem csak a kezét-lábát törném el hanem a nyakát is.
Azért mert a hülye testvérem 5 éve fogyatékos volt azért nem kell hogy a "kisöcsi" is ugyan olyan szellemi absnicli legyen most.


na megjött az atomfizikus-focista-agysebész
maradjunk annyiban, hogy a te nyakad (meg a senee nyakát is) minden jóérzésű subos eltörné egy jsp-találkozó alkalmával
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jan 5 2014 05:29pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:27pm)
na megjött az atomfizikus-focista-agysebész
maradjunk annyiban, hogy a te nyakad (meg a senee nyakát is) minden jóérzésű subos eltörné egy jsp-találkozó alkalmával


vouch
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 05:30pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Jan 2014 23:26)
Focista . . .


??
Ezt a focista dolgot hanyagoljuk, nincs kedvem megint kifejteni hogy mit is tanulok és ezekhez milyen tárgyak jönnek. Ez a topic ne rólam szóljon.

Tegyük fel van egy öcsém.
Én itt vagyok a fórumon már lassan 6 éve, 6 évvel ezelőtt fogyatékos voltam és sok szarságot csináltam amit mai szemmel nézve már bánok.(inb4 még most is az vagy)
Ha idejönne a fórumra a nem létező öcsém, és ő is fogyatékos lenne mint én voltam 6 évvel ezelőtt, akkor lehet rábasznék a kezére és megkérdezném hogy mi a fasz baja van, és szerintem teljesen jogosan kezdeném el szilánkosra törni a kezét-lábát.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 5 2014 05:30pm
vki summazza majd a topicot.
vagy cask szokasos ki a hulye, ki kezdte ovodas vergodes?:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 05:31pm
Quote (Jancsipapa @ 5 Jan 2014 23:27)
na megjött az atomfizikus-focista-agysebész
maradjunk annyiban, hogy a te nyakad (meg a senee nyakát is) minden jóérzésű subos eltörné egy jsp-találkozó alkalmával


Mad vagy. Meny piheny le.
Semmi offenzív nem volt a postomban, nem tudom mit pattogsz..
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:32pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:26pm)
gondoltam, hogy az izomkodás lesz a vége :D

mesélj, hogy vernél el mindenkit, mint ahogy múltkori bebaszásodkor írtad, arcoskodj még az ország másik feléről


az hogy ki mekkora nyomorék nem jogositja fel a 14 éves öcsikédet arra hogy biráljon meg pofázzon már ne is haragudjál

ahelyett hogy átugrotta volna most is a postot muszáj volt ugatni, önteni az olajat a tűzre, feltétlen


látom már nincs itt lefektetted a kis szarost hát jobb is mert holnap nem bir odafigyelni kibukik azt oan lesz mint én
XG:SZ?ASEÉT?W+!L%/Q452é4,

és am ő tudja meg érti is amiről én beszélek és érzi is azt ami a lényege, mert ő is ilyen lesz
és minél többet szarakodtok ezzel a kérdéskörrel meg velem annál inkább bassza majd az agyát
háhá

lenyomorodik itt mindenki :XDXD:X:XD:
ne hidd azt hogy itt a gecis gyülölködéseddel meg a halálkívánásoddal megoldódik ez a probléma velem anélkül, hogy károsodást szenvednétek
és nem nem verekvésre gondolok hanem arra hogy a gyülölet meg ez az utálat tönkreteszi a lelkeket
de gg, folytassuk, kiveszem azt a szabit mert látom nem akarsz te se ledögleni annyira védenéd a kis szarost
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 05:33pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 6 2014 01:30am)
vki summazza majd a topicot.
vagy cask szokasos ki a hulye, ki kezdte ovodas vergodes?:D


Annak indult
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:35pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:32am)
az hogy ki mekkora nyomorék nem jogositja fel a 14 éves öcsikédet arra hogy biráljon meg pofázzon már ne is haragudjál

ahelyett hogy átugrotta volna most is a postot muszáj volt ugatni, önteni az olajat a tűzre, feltétlen


látom már nincs itt lefektetted a kis szarost hát jobb is mert holnap nem bir odafigyelni kibukik azt oan lesz mint én
XG:SZ?ASEÉT?W+!L%/Q452é4,

és am ő tudja meg érti is amiről én beszélek és érzi is azt ami a lényege, mert ő is ilyen lesz
és minél többet szarakodtok ezzel a kérdéskörrel meg velem annál inkább bassza majd az agyát
háhá

lenyomorodik itt mindenki :XDXD:X:XD:
ne hidd azt hogy itt a gecis gyülölködéseddel meg a halálkívánásoddal megoldódik ez a probléma velem anélkül, hogy károsodást szenvednétek
és nem nem verekvésre gondolok hanem arra hogy a gyülölet meg ez az utálat tönkreteszi a lelkeket
de gg, folytassuk, kiveszem azt a szabit mert látom nem akarsz te se ledögleni annyira védenéd a kis szarost


bárcsak megkönyörülne rajtad a Jóisten és megszabadítana terheidtől...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:35pm
Quote (Smat @ Jan 5 2014 11:30pm)
??
Ezt a focista dolgot hanyagoljuk, nincs kedvem megint kifejteni hogy mit is tanulok és ezekhez milyen tárgyak jönnek. Ez a topic ne rólam szóljon.

Tegyük fel van egy öcsém.
Én itt vagyok a fórumon már lassan 6 éve, 6 évvel ezelőtt fogyatékos voltam és sok szarságot csináltam amit mai szemmel nézve már bánok.(inb4 még most is az vagy)
Ha idejönne a fórumra a nem létező öcsém, és ő is fogyatékos lenne mint én voltam 6 évvel ezelőtt, akkor lehet rábasznék a kezére és megkérdezném hogy mi a fasz baja van, és szerintem teljesen jogosan kezdeném el szilánkosra törni a kezét-lábát.


az a baj amúgy ezekkel meg úgy általában itt mindenkivel hogy kurvamindegy mit hogyan magyarázol meg érvelsz, soha-senki nem fog engedni a 48ból és mindenki csak a saját szarját fogja fújni még akkro is ha videofelvételed van arrol hogy márpedig nem ugy történt
itt geci mindenki jobban tud mindent
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:36pm
Quote (Smat @ Jan 6 2014 01:31am)
Mad vagy. Meny piheny le.
Semmi offenzív nem volt a postomban, nem tudom mit pattogsz..


tegyük fel van egy öcséd és egy ember azt írja rá, hogy ha ő lenne az én öcsém, eltörném kezét-lábát
majd jön egy másik is, aki hozzáteszi, hogy a nyakát is

így már érted, vagy rajzoljak mellé egy szögletzászlót is?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll