Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:16am)
nagyon cukik vagytok
lehet ma kiveszek egy nap szabit, hogy tovább vergődhess a témán, látom nagyon védelemre szorul a kis petike
ha alaptalanok lennének a vádak nem foglalkoznál a vádlókkal ennyit
mit takargattok ilyen nagyon? komoly a baj?
nem szorul védelemre, meg tudja védeni magát nélkülem is
csak úgy gondolom, hogy genthornak például nem kéne ilyen hangnemet megütnie, rólad már nem is beszélve, gondolom nem gáz, hogy havonta úgy háromszor jövök fel az utóbbi fél évben, de akkor azért leírom, hogy mi nem tetszik, jelen esetben az, ahogy itt mocskolódsz és szidsz egy 14 éves gyereket elvileg felnőtt ember létedre, mert neked ez az egyetlen szórakozás az életedben