d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 05:18pm
Nevetek.
Hajrá széna!!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:20pm
közbe én is röhögök.....

Quote (Senee @ Jan 5 2014 11:16pm)
nagyon cukik vagytok

lehet ma kiveszek egy nap szabit, hogy tovább vergődhess a témán, látom nagyon védelemre szorul a kis petike

ha alaptalanok lennének a vádak nem foglalkoznál a vádlókkal ennyit
mit takargattok ilyen nagyon? komoly a baj?






az :XD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 05:21pm
Quote (RRC @ Jan 6 2014 01:02am)
és amikor te mindennap idejössz?


En csak most regeltem, ofc. Frissen regelt 0 warnos professzionalis dotajatekos vagyok es nem ismerek itt senkit.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:21pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:16am)
nagyon cukik vagytok

lehet ma kiveszek egy nap szabit, hogy tovább vergődhess a témán, látom nagyon védelemre szorul a kis petike

ha alaptalanok lennének a vádak nem foglalkoznál a vádlókkal ennyit
mit takargattok ilyen nagyon? komoly a baj?


nem szorul védelemre, meg tudja védeni magát nélkülem is
csak úgy gondolom, hogy genthornak például nem kéne ilyen hangnemet megütnie, rólad már nem is beszélve, gondolom nem gáz, hogy havonta úgy háromszor jövök fel az utóbbi fél évben, de akkor azért leírom, hogy mi nem tetszik, jelen esetben az, ahogy itt mocskolódsz és szidsz egy 14 éves gyereket elvileg felnőtt ember létedre, mert neked ez az egyetlen szórakozás az életedben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:23pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:21pm)
nem szorul védelemre, meg tudja védeni magát nélkülem is
csak úgy gondolom, hogy genthornak például nem kéne ilyen hangnemet megütnie, rólad már nem is beszélve, gondolom nem gáz, hogy havonta úgy háromszor jövök fel az utóbbi fél évben, de akkor azért leírom, hogy mi nem tetszik, jelen esetben az, ahogy itt mocskolódsz és szidsz egy 14 éves gyereket elvileg felnőtt ember létedre, mert neked ez az egyetlen szórakozás az életedben


igen
ha vki ugat nyakonbaszom
abbol tanul a gyerek

máskülönben olyan lesz mint gürke, felnő azt azt hiszi ö szarta a spanyolviaszt mert nem baszkodta senki fültövön mikor az eszét játszotta tiniként


am ja havonta feljössz akkor is rinyálni
akkor meg már minek

maradhatnál ahol vagy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 05:24pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 6 2014 01:06am)
egyébként erről beszélek

sokan annyira megszakértik öcsém viselkedését, közben kb mindenki 14-18 között jött ide és bizony vissza lehet nézni pár régi posztot, lásd kara fórum, vagy az archív raka... érdekes módon arról senki nem beszél, csak a kirívó esetekről, aztán utána meg mindenki úgy érzi, hogy ő bizony nagy ász volt már 5-8 éve is és ugyanilyen szép cizellált barokk körmondatokban fejezte ki magát

nc


Engem mar csak az erdekel, jara mikor novi ki ezt a korszakot :d
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 5 2014 05:25pm
Quote (Genthor @ 5 Jan 2014 22:24)
Nem mondhatnám, hogy Senee a kedvenceim közé tartozik, ennek ellenére mégis azt mondom, hogy a Joey topicjában kialakult helyzetért nem ő a felelős. RRC indította a lavinát, az öcséd és Gürke meg rátett egy-egy lapáttal. Mindenki tudja, milyen Senee, ha nem szólnak hozzá, jól elbeszélget ő magában. De mindig akad egy-két idióta, aki elkezi provokálni. Most is ez történt, meg is lett az eredménye.

Egyébként, ha az én öcsém ilyen retard módon viselkedne egy olyan fórumon, ahol én is jelen vagyok, már rég eltörtem volna kezét-lábát.


Ha lenne öcsém és így viselkedne akkor lehet nem csak a kezét-lábát törném el hanem a nyakát is.
Azért mert a hülye testvérem 5 éve fogyatékos volt azért nem kell hogy a "kisöcsi" is ugyan olyan szellemi absnicli legyen most.

This post was edited by Smat on Jan 5 2014 05:25pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 5 2014 05:26pm
Quote (Smat @ Jan 6 2014 12:25am)
Ha lenne öcsém és így viselkedne akkor lehet nem csak a kezét-lábát törném le hanem a nyakát is.
Azért mert a hülye testvérem 5 éve fogyatékos volt azért nem kell hogy a "kisöcsi" is ugyan olyan szellemi absnicli legyen most.


Focista . . .
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:26pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:23am)
igen
ha vki ugat nyakonbaszom
abbol tanul a gyerek

máskülönben olyan lesz mint gürke, felnő azt azt hiszi ö szarta a spanyolviaszt mert nem baszkodta senki fültövön mikor az eszét játszotta tiniként


am ja havonta feljössz akkor is rinyálni
akkor meg már minek

maradhatnál ahol vagy


gondoltam, hogy az izomkodás lesz a vége :D

mesélj, hogy vernél el mindenkit, mint ahogy múltkori bebaszásodkor írtad, arcoskodj még az ország másik feléről
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:27pm
13 User(s) are reading this topic (1 Guests and 4 Anonymous): RRC, Saenchai, Ghostmasterq, Jancsipapa, Smat, Fej, Anarkin, Akizk

ez meg itt veri a faszát hogy micsoda topikot generált a trolethardX:DDGH postjával
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll