Quote (putincykavodka @ Jan 6 2014 01:02am)
Mindenkinek voltak szep pillanatai
Meg mindig elmosolyodok, ha eszembe jut mit kapott a kis 14 eves emos gurke, mikor eloszor idejott
Xd
egyébként erről beszélek
sokan annyira megszakértik öcsém viselkedését, közben kb mindenki 14-18 között jött ide és bizony vissza lehet nézni pár régi posztot, lásd kara fórum, vagy az archív raka... érdekes módon arról senki nem beszél, csak a kirívó esetekről, aztán utána meg mindenki úgy érzi, hogy ő bizony nagy ász volt már 5-8 éve is és ugyanilyen szép cizellált barokk körmondatokban fejezte ki magát
nc