d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev18910111219Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2014 05:02pm
Quote (putincykavodka @ 6 Jan 2014 01:02)
Mindenkinek voltak szep pillanatai
Meg mindig elmosolyodok, ha eszembe jut mit kapott a kis 14 eves emos gurke, mikor eloszor idejott
Xd


és amikor te mindennap idejössz?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:03pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:01pm)
'kis geci' :DDD látom kezdesz ideges lenni


jaja majd szét patanik a fejem

terelj még, találd ki, hogy van egy pattanás a seggemen amiért halált érdemlek és emiatt egy jó gondolatom nem lehet, ugyanis ez blokkolja az egészet + az öcséd emiatt akár rám is szarhat ha épp úgy tartja kedve
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:06pm
Quote (putincykavodka @ Jan 6 2014 01:02am)
Mindenkinek voltak szep pillanatai
Meg mindig elmosolyodok, ha eszembe jut mit kapott a kis 14 eves emos gurke, mikor eloszor idejott
Xd


egyébként erről beszélek

sokan annyira megszakértik öcsém viselkedését, közben kb mindenki 14-18 között jött ide és bizony vissza lehet nézni pár régi posztot, lásd kara fórum, vagy az archív raka... érdekes módon arról senki nem beszél, csak a kirívó esetekről, aztán utána meg mindenki úgy érzi, hogy ő bizony nagy ász volt már 5-8 éve is és ugyanilyen szép cizellált barokk körmondatokban fejezte ki magát

nc
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:07pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:03am)
jaja majd szét patanik a fejem

terelj még, találd ki, hogy van egy pattanás a seggemen amiért halált érdemlek és emiatt egy jó gondolatom nem lehet, ugyanis ez blokkolja az egészet + az öcséd emiatt akár rám is szarhat ha épp úgy tartja kedve


rád? természetesen. ennyit érdemelsz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:08pm
la familia es todo

jo kis mutyipolitikus lenne janoubol is btw

már itt veri a nyálát 2 órája mert bántják a félhülye öccsét
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 5 2014 05:09pm
Jata uzeni h buzik agytok
Es btw felkeltett h ezt meguzenjexszoval lapjatok be
Typo ezc telorol vagyok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 5 2014 05:09pm
Quote (cowding @ 6 Jan 2014 00:09)
Jata uzeni h buzik agytok
Es btw felkeltett h ezt meguzenjexszoval lapjatok be
Typo ezc telorol vagyok



:D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 5 2014 05:10pm
Quote (AngryBug @ Jan 5 2014 11:27pm)
a legjobban azokat a postokat bírom, mikor leírjátok, hogy egy percet sem foglalkoztok vele :D
na meg hogy ricinek sikerül úgy 10postot írnia, hogy semelyikre se reagáljon senki


10
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 05:12pm
Quote (Senee @ Jan 6 2014 01:08am)
la familia es todo

jo kis mutyipolitikus lenne janoubol is btw

már itt veri a nyálát 2 órája mert bántják a félhülye öccsét


csak 14 éves, nem félhülye

de hiába is magyarázom annak, aki 27 évesen is egy sejtautomata
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 05:16pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 11:12pm)
csak 14 éves, nem félhülye

de hiába is magyarázom annak, aki 27 évesen is egy sejtautomata


nagyon cukik vagytok

lehet ma kiveszek egy nap szabit, hogy tovább vergődhess a témán, látom nagyon védelemre szorul a kis petike

ha alaptalanok lennének a vádak nem foglalkoznál a vádlókkal ennyit
mit takargattok ilyen nagyon? komoly a baj?
Go Back To Magyar Topic List
Prev18910111219Next
Add Reply New Topic New Poll