d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev167891019Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:14pm
Quote (xGurke @ Jan 5 2014 09:12pm)
én közbe tanulok a keddi vizsgára, csak néha frissítgetem a topicot
nehogy azt hidd, hogy rajtad kívül bárki is idegeskedik


azért reménykedem benne

meg abban is, hogy jó sokat kalandozol el a tanulástól az internetre és megbuksz a faszba, lenyomorodsz aztán majd rájössz mi a faszról rinyáltam éveken keresztül
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 03:14pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 11:10pm)

:XD:XD:X

fogjam be a pofám feküdjek a földön és élvezzem ami jár

arra már sikeresen rájöttetek, hogy ostoba barom vagyok ergo nem fogom szó nélkül hagyni
ergo mi a fasznak ugattok
tudhatnátok, hogy ez lesz belőle


nem, csak mondjuk az egyetlen értelmesnek tűnő topikban mondjuk nem kéne elkezdeni köpködni rögtön? ezt nem fogod fel?

áh hagyjuk inkább, sajnos nincs elég értelem a kis fejedben az ilyen dolgokhoz, nem baj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:15pm
na sec elmegyek fürdeni mert már 30 perce kiengedtem a vizet :XD:XD
elhült a faszba

mind1, ujraengedem :XD:XD:XD
anya fizeti :XD:XD:

addig sipákoljatok még pár sort
legyen mivel túráztassam az agyam éjjel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 03:17pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 09:14pm)
azért reménykedem benne

meg abban is, hogy jó sokat kalandozol el a tanulástól az internetre és megbuksz a faszba, lenyomorodsz aztán majd rájössz mi a faszról rinyáltam éveken keresztül


a tét nem a kettes
hanem hogy négyes vagy ötöst kapok ;3
még ösztöndíjat is fogok kapni
:C
szegény senee
egyedül maradsz nyomorék


This post was edited by xGurke on Jan 5 2014 03:18pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:19pm
Quote (xGurke @ Jan 5 2014 09:17pm)
a tét nem a kettes
hanem hogy négyes vagy ötöst kapok ;3
még ösztöndíjat is fogok kapni
:C
szegény senee
egyedül maradsz nyomorék


ne aggódj nem csak egyféleképpen nyomorodhat meg valaki
reménykedem kijut neked is vmi szarból
igazán ráférne arra az öntelt pökhendi fejedre
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 03:21pm
Quote (xGurke @ Jan 5 2014 11:17pm)
a tét nem a kettes
hanem hogy négyes vagy ötöst kapok ;3
még ösztöndíjat is fogok kapni
:C
szegény senee
egyedül maradsz nyomorék


Np. Senee otos lottot nyer, es kirohogi az osztondijad. Kid, izi kid etc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:22pm
na sec

addig sipákoljatok még, jöhetnek a tippek is hogy hogyan végezzek magammal stb
engedjétek, hogy eluralkodjon a szíveteken a gyűlölet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:51pm
lol

ha kérem akkor egyből befogjátok a pofátokat

szoval igy kell elkussoltatni a hüje fejeteket, ok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2014 03:59pm
hogy habzik sene szája
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 04:01pm
Quote (RRC @ Jan 5 2014 09:59pm)
hogy habzik sene szája


most bizonyára büszke vagy magadra micsoda 4 oldalas topic lett a troll hozzászólásodból és téged nem is szid senki
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891019Next
Add Reply New Topic New Poll