Quote (Senee @ Jan 5 2014 11:10pm)
:XD:XD:X
fogjam be a pofám feküdjek a földön és élvezzem ami jár
arra már sikeresen rájöttetek, hogy ostoba barom vagyok ergo nem fogom szó nélkül hagyni
ergo mi a fasznak ugattok
tudhatnátok, hogy ez lesz belőle
nem, csak mondjuk az egyetlen értelmesnek tűnő topikban mondjuk nem kéne elkezdeni köpködni rögtön? ezt nem fogod fel?
áh hagyjuk inkább, sajnos nincs elég értelem a kis fejedben az ilyen dolgokhoz, nem baj