d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 5 2014 02:47pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 09:46pm)
látom vki bőszen reportolgat is
na akkor én is nekiállok


Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

Please wait while we redirect you to the new page.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:48pm
Quote (Karan2_Returned @ Jan 5 2014 08:47pm)
Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

Please wait while we redirect you to the new page.


reported @ spam


Member
Posts: 7,969
Joined: Dec 3 2005
Gold: 1,706.00
Jan 5 2014 02:49pm
Quote (Senee @ 5 Jan 2014 21:43)
:XD:XDXD:XD:
+!%+!+!":XD

aha ok

tereld a témát

én a szemét

meg nőnek adtam ki magam

meg 12 évesen bárányhimlöm volt

most meg tyukszemem, a kurva anyámat

omg

hát hogy él az ilyen


wat
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:50pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:43pm)
:XD:XDXD:XD:
+!%+!+!":XD

aha ok

tereld a témát

én a szemét

meg nőnek adtam ki magam

meg 12 évesen bárányhimlöm volt

most meg tyukszemem, a kurva anyámat

omg

hát hogy él az ilyen


mit tereljek ezen a témán? ennyire ismered, hogy öcsém milyen? hogy tanul, merre jár, milyen ember? srsly erre nem lehet mit írni, megnyugtatlak, rászólok, ha valami nem tetszik, de egy senee nekem ne mondjon meg semmit, mert hiteltelen bármilyen kérdésben, majd ha az lesz a kérdésem, hogy melyik a jó pizza, cola vagy wowban mit hogyan kell csinálni, megkereslek tényleg


ja és igen senee, emlékeztetlek arra, hogy nőnek adtad ki magad, hogy figyeljen valaki a nyomorodra, azt hiszem akkor talán nem kéne verned magad itt mindenkinek, hogy mekkora fasza arc vagy, mert az ilyen embereknél vannak bajok igen erősen, nem pedig megszakérteni mások életét, amíg a sajátod enyhén kifejezve is hagy kivánnivalót maga után

de hát mivel az életben mindenütt mindenki megszopatott elmondásod alapján (ez külön top lel amúgy, hogy le is írod részletekbe menően a saját szerencsétlen életedet :D ), ezért itt legalább megadatik neked az, hogy mindenkinek visszaszólhass és amikor már mindenki belefáradt az idióta agymenéseidbe, akkor elkönyvelhesd azt, hogy igen, nyertem gecó, végre egyszer az életemben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:51pm
Quote (W00 @ Jan 5 2014 08:49pm)
wat


igen

felhoz olyan dolgokat amik nem aktuálisak

csak hogy bizonyitsa, hogy én vagyok a szemét

holott egyik esetben sem én kezdtem a parasztkodást

és voltam olyan joban az öccsével szerintem hogy normálisan is megbeszélhettük volna, hogy ne szoljunk többet egymáshoz.. bár nem értem mi volt az indito az egészben amiért türhősködni kezdett (nem ma)
tudom magam tartani egyeszségekhez

dehát ha ilyen karcagstyleba nyomjuk vidéki tahó módjára hát nekem jó ez is legalább nő a postcount
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:56pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:51pm)
igen

felhoz olyan dolgokat amik nem aktuálisak

csak hogy bizonyitsa, hogy én vagyok a szemét

holott egyik esetben sem én kezdtem a parasztkodást

és voltam olyan joban az öccsével szerintem hogy normálisan is megbeszélhettük volna, hogy ne szoljunk többet egymáshoz.. bár nem értem mi volt az indito az egészben amiért türhősködni kezdett (nem ma)
tudom magam tartani egyeszségekhez

dehát ha ilyen karcagstyleba nyomjuk vidéki tahó módjára hát nekem jó ez is legalább nő a postcount


senee hurt feelings.txt
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 02:57pm
Quote (takii @ Jan 5 2014 10:36pm)
konkrétan neked írtam joey topicjába, hogy nem kéne szétbaszni a topicot?
ott a neved?
hülyegyerek


Mar irtam masik topikba, de ha joey nem akarna, hogy a hunsubosok postoljanak a temarol a topikjaba, akkor blogot nyitna rola a profilon, vagy mashova nyitna, nem itt topikot. Mas offot en nem lattam seneen kivul, neki ugye mindig sikerul, en csak neztem a flamet, direkt nem is postoltam, kar szitani a feszkot, senee 20 ev mulva is ugyanakkora ertelmi serult lesz. :d
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 02:59pm
senee nem adta ki nőnek magát
csak még mindig nőnek adja ki magát facebookon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 03:00pm
mind1
betegségben és nyomorúságban gazdag buék nektek





szarni bele szól a zene :XD

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 5 2014 03:03pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 09:00pm)
mind1
betegségben és nyomorúságban gazdag buék nektek

http://i.imgur.com/4x6ZvHU.gif



szarni bele szól a zene :XD

http://www.youtube.com/watch?v=bE6Irf-qYoM


de hát végre foglalkoznak veled
még topicot is kapnál
mindent külön sorba írok mint te
még szmájlikat is kapsz :DAS:DX:D:AX:AS:X
sírd ki nekünk bánatod
írjad hogy mennyire köcsög mindenki
nyomasd a szokásos faszságaidat
mindenki köcsög
csak bántják szegény seneet
öld már meg magad te szerencsétlen geciláda


afk
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567819Next
Add Reply New Topic New Poll