d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev12345619Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:18pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:15pm)
feküdj le mielőtt anya rájön, hogy még ébren vagy és kvieri a picsádat


látom nagyon fáj a segged valamiért

gondolom dolgoznod kell végre valamiért, azért vagy ilyen morci
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 5 2014 02:18pm
Quote (Nerz8 @ Jan 5 2014 05:57pm)
https://31.media.tumblr.com/1896ce7739a020db843e44dcdf7c721a/tumblr_myve69gJqQ1syf2f2o1_400.gif


viccen kívül nemrég egy "érdekes este" ilyen hajam lett.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:20pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 08:18pm)
látom nagyon fáj a segged valamiért

gondolom dolgoznod kell végre valamiért, azért vagy ilyen morci


a ti seggetek kezdett el fájni a nemtom mire
kisöcséd kurvaanyázik összevissza, csak pofánbaszkodnám

de persze supportáld csak, keménygyerek kell legyen, nehéz az élet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 5 2014 02:22pm
iso előzmények
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:22pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:20pm)
a ti seggetek kezdett el fájni a nemtom mire
kisöcséd kurvaanyázik összevissza, csak pofánbaszkodnám

de persze supportáld csak, keménygyerek kell legyen, nehéz az élet


hát inkább ilyen legyen, mint egy hozzád hasonló semmirekellő
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jan 5 2014 02:22pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:20pm)
a ti seggetek kezdett el fájni a nemtom mire
kisöcséd kurvaanyázik összevissza, csak pofánbaszkodnám

de persze supportáld csak, keménygyerek kell legyen, nehéz az élet


atm kiváncsi lennék azért rád.

Quote (Cpt_Ghost @ Jan 5 2014 10:22pm)
iso előzmények


én meg a következményre majd.

This post was edited by takii on Jan 5 2014 02:23pm
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 5 2014 02:23pm
Quote (jspogmg @ Jan 5 2014 08:18pm)
viccen kívül nemrég egy "érdekes este" ilyen hajam lett.


a képet el is felejtettem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 02:24pm
Quote (takii @ Jan 5 2014 10:10pm)
egyszer találkozzak veled.
faszommal megcsapkodom az arcodat


Mit vartal attol a posttol, mi fog tortenni? Senee minden topikban ugyanarrol sir egy eve, kar foglalkoznod vele
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:26pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 08:22pm)
hát inkább ilyen legyen, mint egy hozzád hasonló semmirekellő


sok hasonlóságot látok amúgy közte és magam között mikor olyan idős voltam mint ő
nekem is sokan mondták értelmes/értelmesebb vagyok meg etc
de aztán a beleszarás meg a lustaság ide vezetett

ahogy elnézem pici petike is jó úton halad a semmirekellőség felé
majd utána rájössz milyen nehéz és összetett is ez a kérdés
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jan 5 2014 02:27pm
Quote (putincykavodka @ Jan 5 2014 10:24pm)
Mit vartal attol a posttol, mi fog tortenni? Senee minden topikban ugyanarrol sir egy eve, kar foglalkoznod vele


mesht miért küldted haza a nyaralóból? nem kellett volna lecsapnod a laptopját

Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:26pm)
sok hasonlóságot látok amúgy közte és magam között mikor olyan idős voltam mint ő
nekem is sokan mondták értelmes/értelmesebb vagyok meg etc
de aztán a beleszarás meg a lustaság ide vezetett

ahogy elnézem pici petike is jó úton halad a semmirekellőség felé
majd utána rájössz milyen nehéz és összetett is ez a kérdés


de jól ismersz.

This post was edited by takii on Jan 5 2014 02:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345619Next
Add Reply New Topic New Poll