d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Smat Visszatért > Imádlak Titeket
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 3 2014 04:13pm
Quote (Nerz8 @ Jan 3 2014 10:12pm)
https://31.media.tumblr.com/a9fff481cfe28b9f23bdaedb662800d3/tumblr_mtyzxgayUr1qhsuv2o1_400.gif


Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 3 2014 04:13pm
innentől nerz-féle spam topic

jöhetnek a képek



oh well kicsit lemaradtam

This post was edited by MarcusD on Jan 3 2014 04:13pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 3 2014 04:13pm
Quote (Nerz8 @ Jan 3 2014 11:11pm)
https://31.media.tumblr.com/deec6e5bc211f3098e97ac13cd6f4bc7/tumblr_myt4dqVNew1qdlh1io1_400.gif


TROLED :XD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 3 2014 04:14pm
Quote (Eoghan @ 3 Jan 2014 22:11)
miota uzemel blogkent az oldal?


Dno, nem voltam itt majdnem 3 hétig gondoltam leírom hogy mi a gedva volt.

Quote (bajcli @ 3 Jan 2014 22:12)
ki a faszt erdekel


Amikor délután elhajtottam tőletek, anyukádat eléggé érdekelte.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 04:15pm


ezt a gifed aninak küldöm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 3 2014 04:15pm
Quote (Smat @ Jan 4 2014 12:08am)
Szevasztok csajok, visszajöttem az egyetemre, jó volt a Karácsony meg az új év is.
Kaptam fasza ajándékokat, meg italokat is, also hiányzik már az öregember hangja ts-ről, meg széna vergődése innen a fórumról.
Most olvastam el mesh topicját és elég jót röhögtem így 10 óra tájékán.
Estére rendeltünk a "párommal horvátországban/ból" egy pizzát mert nem volt már kedvünk semmit főzni mert későn értünk vissza a koliba. Az idő geciszar volt, a 2 órás utat egész végig esőben kellett levezetni a gecis motoron, de megérte, jó móka volt de soha többet.
Venni fogok egy ps3-at jövőhéten, van itt olyan aki konzolos és lenne kedve mortal kombatozni/tekkenezni/fifazni egymás ellen?


Szóval ja, BUÉK meg Boldog Karácsonyt meg minden ilyen szart! Kivéve jarának mert jara azt hiszem zsidó vallású. sad.gif


pénzes
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 3 2014 04:17pm
Jan 3 2014 04:17pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 3 2014 04:18pm
Azt hittem dejv lesz az első aki megtrollkodja a topicomat, erre ő volt az első aki végigolvasta az élettörténetemet.
Good guy dejv
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 3 2014 04:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll