d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idefigyejjetek NÚbok
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2013 02:52am
Quote (Senee @ 27 Dec 2013 10:51)
nem azzal van a gond hanem azzal hogy még többre is tartod magad miatta mintha a te érdemed lenne


eltaposlak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 03:10am
Quote (RRC @ Dec 27 2013 08:52am)
eltaposlak


jártasd csak a szádat
majd ha kikerültél az életbe azt mégse kapsz egyből félmilliós állást és tengsz lengsz akkor majd rájössz miről szól a fáma
bár anyádék akkor is nyomják majd a 200k-kat.. csak akkor meg nem értem mi a faszt ugatsz nekem emiatt mikor te is feedelve vagy

ofc ezt is reagáld le két beböffentéssel mert téged annyira nem érdekel meg nem érint
majd ha megnyomorodsz eszedbejutnak ezek aztán ahogy mindenki elhagy mert lecsusztál akkor már sirhatsz senkit nem fog érdekelni
addig vagy jo mig van penzed emg benne vagy a körökbe élvezd csak amig tudod ficsur
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 27 2013 03:11am
Quote (RRC @ 27 Dec 2013 10:45)
karácsonyra 200k ezer körüli összeget kaptam


ne legyél már jara te is bro
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 27 2013 03:27am
Quote (ecneB @ Dec 27 2013 09:11am)
ne legyél már jara te is bro


>nem csak seneet trollkodja
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 27 2013 03:29am
Quote (Senee @ Dec 27 2013 09:10am)
jártasd csak a szádat
majd ha kikerültél az életbe azt mégse kapsz egyből félmilliós állást és tengsz lengsz akkor majd rájössz miről szól a fáma
bár anyádék akkor is nyomják majd a 200k-kat.. csak akkor meg nem értem mi a faszt ugatsz nekem emiatt mikor te is feedelve vagy

ofc ezt is reagáld le két beböffentéssel mert téged annyira nem érdekel meg nem érint
majd ha megnyomorodsz eszedbejutnak ezek aztán ahogy mindenki elhagy mert lecsusztál akkor már sirhatsz senkit nem fog érdekelni
addig vagy jo mig van penzed emg benne vagy a körökbe élvezd csak amig tudod ficsur


néha kitalálhatnál már valami új sírás, mert ~ fél éve amikor a legutóbb elolvastam egy fél mondatnál hosszabb postodat, az is kb ugyan ez volt
mondjuk abba még volt mérnök, meg diploma, úgyhogy igazából csökken a failtrollkodásod színvonala
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 03:42am
Quote (xGurke @ Dec 27 2013 09:29am)
néha kitalálhatnál már valami új sírás, mert ~ fél éve amikor a legutóbb elolvastam egy fél mondatnál hosszabb postodat, az is kb ugyan ez volt
mondjuk abba még volt mérnök, meg diploma, úgyhogy igazából csökken a failtrollkodásod színvonala


failtrollkodás mi
ficsurgyerek
te is akkor jössz majd csak rá mi a fasdzról beszéltem mikor az utcán leszel éhezve
failtrollkodás... istenem
fingotok nicns a világrol de azért a pofátok az jár
inb4 bármilyen arrogáns szar közvetett közvetlen nagypofáju válasz

remélem elsőkézből tapasztaljátok majd milyen nyomorultnak lenni, mert sokszor nem csak rajtatok múlik a dolog
és akkor majd visszvesztek a gecinagy pofátokból meg elgondolkodtok ezekröl a dolgokrol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2013 03:45am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Senee @ 27 Dec 2013 11:42)
failtrollkodás mi
ficsurgyerek
te is akkor jössz majd csak rá mi a fasdzról beszéltem mikor az utcán leszel éhezve
failtrollkodás... istenem
fingotok nicns a világrol de azért a pofátok az jár
inb4 bármilyen arrogáns szar közvetett közvetlen nagypofáju válasz

remélem elsőkézből tapasztaljátok majd milyen nyomorultnak lenni, mert sokszor nem csak rajtatok múlik a dolog
és akkor majd visszvesztek a gecinagy pofátokból meg elgondolkodtok ezekröl a dolgokrol


lol, milyen ideges lettél te kis pöcs :_DDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 03:46am
Quote (RRC @ Dec 27 2013 09:45am)
lol, milyen ideges lettél te kis pöcs :_DDD


kis pöcs :XD:XDX:

nekem is nagy volt a pofám meg szartam a világra 20 évesen
kit érdekelnek ezek a dolgok engem nem érint

nem baj, ne is foglalkozz vele
annál nagyobbat fogsz majd koppani
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 27 2013 03:46am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

törném szarra a 60 kilos kis csofadék testedet nagyarcu seggfej
hugyos kis szar

inb4 hu de jol megtrolkodtalak de ideges vagy huhu haha hehe
idiota faszrák

This post was edited by Senee on Dec 27 2013 03:56am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2013 04:05am
Quote (Senee @ 27 Dec 2013 11:46)
törném szarra a 60 kilos kis csofadék testedet nagyarcu seggfej
hugyos kis szar

inb4 hu de jol megtrolkodtalak de ideges vagy huhu haha hehe
idiota faszrák


:DDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev189101112Next
Add Reply New Topic New Poll