Quote (xGurke @ Dec 27 2013 09:29am)
néha kitalálhatnál már valami új sírás, mert ~ fél éve amikor a legutóbb elolvastam egy fél mondatnál hosszabb postodat, az is kb ugyan ez volt
mondjuk abba még volt mérnök, meg diploma, úgyhogy igazából csökken a failtrollkodásod színvonala
failtrollkodás mi
ficsurgyerek
te is akkor jössz majd csak rá mi a fasdzról beszéltem mikor az utcán leszel éhezve
failtrollkodás... istenem
fingotok nicns a világrol de azért a pofátok az jár
inb4 bármilyen arrogáns szar közvetett közvetlen nagypofáju válasz
remélem elsőkézből tapasztaljátok majd milyen nyomorultnak lenni, mert sokszor nem csak rajtatok múlik a dolog
és akkor majd visszvesztek a gecinagy pofátokból meg elgondolkodtok ezekröl a dolgokrol