d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Megigyam E Vagy Ne
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 5 2013 08:38am
Quote (bajcli @ Dec 5 2013 02:03pm)
persze, meg bruce wayne se batman MI


most azt hallottam h Ben Aflack lesz az új batman
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2013 08:59am
Quote (Ghostmasterq @ Dec 4 2013 10:59pm)
én voucholom, hogy nem senee


attól még ugyan akkora nyomorék
senee már egy gyűjtőnév lett
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 5 2013 09:15am
420 ft egy tejeskave a subban shitfuck

Most kortyolgatom
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2013 11:58am
Quote (RRC @ Dec 5 2013 05:15pm)
420 ft egy tejeskave a subban shitfuck

Most kortyolgatom


tudnád miből készül a tejük :wacko:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2013 12:26pm
Quote (Liliomtipro @ Dec 5 2013 05:58pm)
tudnád miből készül a tejük :wacko:


lackettő története
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Dec 5 2013 12:34pm
sima
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 5 2013 02:25pm
Quote (xGurke @ Dec 5 2013 02:59pm)
attól még ugyan akkora nyomorék
senee már egy gyűjtőnév lett


:XD
és azt tudtad, hogy anagyképü fasz szinonimája az uborka?!
XD:HD?ZLWEÁ5t35
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 5 2013 03:53pm
Quote (Nerz8 @ 4 Dec 2013 22:57)
https://24.media.tumblr.com/08dcce9e40afa521a76017bbe46457cb/tumblr_mxa2ptSsLM1r6q43jo1_400.gif


patrik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll