d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Kankos Peniszt Lehet Csinalni Ha
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 9 2013 11:19am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2013 05:51pm)
daily mesh
valami nyugtatót kéne szedned inkább


ez a post erősen öngól
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 9 2013 12:47pm
arra senki se gondol, hogy lehet a gyerek csak kolat+ pizzat akar es az anyja meg nem kepes 140kt keresni :XDD X:XD

Amugy tenyleg eleg ramaty egy helyzet, en a helyefdben megprobalnek beszelni a novel ha hallanam, hogy igen eldurvult a szituacio. Nem tamadolag, csak megkerdezni, hogy minden rendben-e, tudsz-e valamit segiteni.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 9 2013 12:54pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 05:47pm)
hallottam itt a tarsashazban mar sokadjara hogy 1 nő üvölt 1 gyerekkel a lakásukban hogy A KURVA ANYÁDAT ÚGY SZAKADT LE HOGY LESZAKÍTOTTAD BAZDMEG meg ilyeneket, a hangja alapján kicsi gyerek, gondolom verheti is az anyja de ezt nem hallottam meg semmi bizonyítékom nincs. ha lemegyek és megfenyegetem/bezuzom az arcát akkor gondolom még engem basz meg a rendőr meg a gyereknek se lesz jobb, de hiába jelenteném ilyen családsegítő szarnál nemcsinálnának semmit valszleg. wat do?

nem az albimból hallom btw, csak ahogy jövök fel a lépcsőházban már hallottam párszor, ami elég durva mert akkor gondolom egész nap abuseolja szerencsétlen gyereket az az elmebeteg geci, megverném de nemlehet, wat do?

Csak nem ott laksz, ahol en szabival eltem egyutt ? Xd ott full ugyanez volt, egesz nap uvoltoztek egymassal, de nem ugy, hogy igy ha valami gondjuk van, akkor rauvoltenek orankent egyszer a masikra. Hanem igy kulon az evolucio nekik mar erre specializalodott hangszalakat fejlesztett ki, hogy egesz nap mehessen a cirkusz, mikor negyek reggel uvoltozik a lanyaval a fiaval, a felesegevel. Mikor este megyek le boltba, mar kicsit rekedtesebb hangon ugyanez. Mikor liftbe talalkozok veluk meg beszelgettem is a faterral es teljesen normalis kivulrol meg se mondana az ember, hogy otthon mi megy naluk egesz nap. Semmit nem tudsz csinalni kb, meg szerintem a gyerekeket se vertek ott, azok is teljesen normalisnak, epnek tuntek. Bar ki tudja, rolad se sokan mondanak meg kivulrol, hogy lelki serult lettel xd
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 01:12pm
Quote (putincykavodka @ Nov 9 2013 07:54pm)
Csak nem ott laksz, ahol en szabival eltem egyutt ? Xd ott full ugyanez volt, egesz nap uvoltoztek egymassal, de nem ugy, hogy igy ha valami gondjuk van, akkor rauvoltenek orankent egyszer a masikra. Hanem igy kulon az evolucio nekik mar erre specializalodott hangszalakat fejlesztett ki, hogy egesz nap mehessen a cirkusz,  mikor negyek reggel uvoltozik a lanyaval a fiaval, a felesegevel. Mikor este megyek le boltba, mar kicsit rekedtesebb hangon ugyanez. Mikor liftbe talalkozok veluk meg beszelgettem is a faterral es teljesen normalis kivulrol meg se mondana az ember, hogy otthon mi megy naluk egesz nap. Semmit nem tudsz csinalni kb, meg szerintem a gyerekeket se vertek ott, azok is teljesen normalisnak, epnek tuntek. Bar ki tudja, rolad se sokan mondanak meg kivulrol, hogy lelki serult lettel xd


rolad ellenben mindenki megmondja elso ranezesre
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 9 2013 01:15pm
Nem is tudtam, hogy ugyan ott laksz, mint Senee-ék
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 01:17pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 9 2013 08:15pm)
Nem is tudtam, hogy ugyan ott laksz, mint Senee-ék


ikszde
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Nov 9 2013 01:19pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 09:12pm)
rolad ellenben mindenki megmondja elso ranezesre


Jah, legalabb tudjak, mire szamitsanak, mar ha meglatnak :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2013 01:25pm
Quote (putincykavodka @ Nov 9 2013 07:19pm)
Jah, legalabb tudjak, mire szamitsanak, mar ha meglatnak :s


amúgy velem is ez a baj, hogy egyáltalán nem tűnök nyomorultnak :c
szar ha az ember fogyatékos és azt várják el tőle is mint mindenki mástól
ha nyomorultnak néznék is ki legalább nem várnák el, hogy normális legyek
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 9 2013 01:48pm
Quote (AngryBug @ 9 Nov 2013 19:12)
psziholúgustanács/10


a pszichológus is ezt csinálja, ill. hívja még a rendőrséget is, amúgy nem értem a kommentedet, elképzelni sem tudom, h mi mást vártál

mintha vki írná, h ég a szomszéd lakása és beírná egy tűzoltó, h hívd a tűzoltókat és te meg mondanád, h tűzoltó/10...

This post was edited by zsansaccount on Nov 9 2013 01:49pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2013 02:05pm
Quote (zsansaccount @ Nov 9 2013 07:48pm)
a pszichológus is ezt csinálja, ill. hívja még a rendőrséget is, amúgy nem értem a kommentedet, elképzelni sem tudom, h mi mást vártál

mintha vki írná, h ég a szomszéd lakása és beírná egy tűzoltó, h hívd a tűzoltókat és te meg mondanád, h tűzoltó/10...


hogyhogy mi mást?!
agyon kell verni a geiceb

mien gyermekjólét.. lol JÓLÉT hol van jólét ebbe a csicska országba
pont leszarják

azokat is agyon kell verni
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll