d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Kankos Peniszt Lehet Csinalni Ha
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:07am
Quote (Senee @ Nov 9 2013 05:04pm)
ha nem ismernek ott a házban meg igy ak örnyéken se akkor majd mikor elmész eltőte verd meg
de ne szolj hozzá semmit hogy "ezt hallgattam egész eddig etc" mert akkor elmondja a rendőröknek azok meg rákövetkeztetnek, hogy ki költözött épp el, ha addig azt hallgatta
sőt.. félrevezetésként azt orditsd neki, hogy add vissza a tartozást vagy hogy anyád üdövözöl kistarcsáról iylesmi


attól nemhiszem hogy a gyereknek jobblenne, sőt inkább utána az anyja rajta éli ki még eztis
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 9 2013 10:07am
Quote (lacketto @ 9 Nov 2013 18:06)
hangfelvétel
gyámhatóság
családsegítő


az nem megoldás

be kell zúzni az arcát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2013 10:12am
vagy gondolj bele hány gyereknek élőlénynek ennél is rosszabb vagy ugyanilyen, nem neked kell megmenteni a világot és szard le :c

vagy ha nem ismer akkor menj le vmi papirral a kezedben akták etc mondd azt a gyámhatóságtól vagy és feljelentés érkezett és ha nem hagyja amba el lesz tőle véve a gyerek
(bár lehet még örülne is neki lol bár nem mert akkor nem kapj a cocpolt)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:12am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2013 05:07pm)
az nem megoldás

be kell zúzni az arcát


jaj kussolj már te szerencsétlen:)

attól még mert te ilyen ultimate balfasz bétahím vagy aki úgy fosik az agressziotol mint a tűztől, attól még sok esetben megoldást jelenthet, bármennyire azthiszed hogy hú nem mert 2013ban ennél már mennyire civilizáltabbnak kell lenni és hogy ez mekkora primitívség. menj blogolni inkább a hearthstone topicba vagy a care topicba a szaros fos info szakodról
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:14am
Quote (lacketto @ Nov 9 2013 05:06pm)
hangfelvétel
gyámhatóság
családsegítő


azabaj nem állhatok az ajtajuk előtt egésznap diktafonnal, meg ahogy korabban mondták már az intézet lehet mégfosabb lenne csira gyerkének
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 9 2013 10:15am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 04:12pm)
jaj kussolj már te szerencsétlen:)

attól még mert te ilyen ultimate balfasz bétahím vagy aki úgy fosik az agressziotol mint a tűztől, attól még sok esetben megoldást jelenthet, bármennyire azthiszed hogy hú nem mert 2013ban ennél már mennyire civilizáltabbnak kell lenni és hogy ez mekkora primitívség. menj blogolni inkább a hearthstone topicba vagy a care topicba a szaros fos info szakodról


azért wat, másnak ellenvéleménye nem is lehet? tényleg nem csak az erőszak lehet megoldás

This post was edited by AngryBug on Nov 9 2013 10:17am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 9 2013 10:15am
Quote (AngryBug @ Nov 9 2013 05:15pm)
azért wat, másnak ellenvéleménye nem is lehet? tényleg nem csak az erőszak a lehet megoldás


az konkretan sosem megoldas
e: inb4 mesh megszakerti

This post was edited by Taszilo.^ on Nov 9 2013 10:16am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:17am
Quote (AngryBug @ Nov 9 2013 05:15pm)
azért wat, másnak ellenvéleménye nem is lehet? tényleg nem csak az erőszak  lehet a megoldás


nem mondtam hogy CSAK az lehet a megoldás, de most itt mégis mi a fasz mást lehet csinálni? ha belenne fenyítve, akkor talán félelemből visszafogná magát, semmi mást nemlehet itt baszni

Quote (Taszilo.^ @ Nov 9 2013 05:15pm)
az konkretan sosem megoldas


hát ha ilyen nyomorék balfasznak születik valaki mint te, akkor tényleg nem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2013 10:17am
és az a baj am, hogy az ilyen nyomorult faszoknak születik leginkább gyerekük
nyomorba-szarba-hugyba

leszüli azt még rá haragszik, hogy minek született meg


sterilizáltatni kéne a szegényeket a faszba
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 9 2013 10:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 04:17pm)
nem mondtam hogy CSAK az lehet a megoldás, de most itt mégis mi a fasz mást lehet csinálni? ha belenne fenyítve, akkor talán félelemből visszafogná magát, semmi mást nemlehet itt baszni



hát ha ilyen nyomorék balfasznak születik valaki mint te, akkor tényleg nem


adj neki pénzt, hogy ne bántsa


:XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll