Quote (sylke @ 10 Jun 2013 22:57)
90% warnom van
itt a bizonyíték, hogy a moderáció milyen laza

Amúgy más fórumokon nincs ilyen ezer évig százalékolgatás, elsőre megjelölnek, másodikra kibasznak, mint macskát szarni. Szerintem a hunsub nagyon lightos a többihez képest.
Quote (sylke @ 10 Jun 2013 22:57)
90% warnom van
amugy vicces a vergödésed
de amugy még mindig jogtalan, hiába irod le a hülyeségeidet 23423 sorban
Quote (Inakwo @ 10 Jun 2013 22:58)
a Syl-é az meg egyesen egy 1986os kiadású HAHOTA magazin... miaz hogy meg sem nézik mire adják? ne viccelj már, nem kell ennyire védeni a rendszert ami FOS
jöhet a suspi mert csunya szot használtam
Nem vergődöm, miért tenném? Nincs rá okom

Syl-nek arra a posztjára tényleg nem járt volna suspend, viszont van 20 másik amire warn is, és nem kapott semmit.
10 percig nem tudott írni... nagy dolog
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2013 03:01pm