d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16106116126136145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 02:56pm
Quote (jarabekg @ 10 Jun 2013 22:55)
gondoltam vegigszakadok az utolso par topik par lapjan, es gyorsan vegigreportolom senet, de valaki mar megtette helyettem



csak nehogy fölé klikkelj, én egyszer véletlen bejelöltem sylkét barátomnak ;)





This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2013 02:56pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 02:57pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 08:52pm)
10 perces suspenden vagytok kiakadva?

sylke esetében valószínűleg már meg sem nézik mit csinál, miután lehet már vagy 200% warnja flame miatt a logjában. Ha több, az sem lepne meg.


Jarabekg meg konkrétan beszólt, van 20%-a, kapott 10 perc pihenőt, ha warnt kaptál volna még érteném is a felháborodást.
Az meg hogy körülírod, vagy épp kimondod lényegrelen ugyanazt jelenti. Kb mondhatjuk, hogy nem is kaptál semmi...


Inakwora is mondhatjuk, hogy azért rövid suspend nem a világ vége. Végülis lefogyatékosozta, nem az első eset, én anno 10%-t kaptam, mert durexplay-t leidiótáztam...




nincs a logodban valszeg xxx% warn már flame miatt ^^ Akkor a modok is elnézőbbek.

1-1 beszólás belefér, de itt pár embernek alig van más hozzászólása, mint az idiótázás, fogyatékosozás, kurva anyázás stb...


90% warnom van
amugy vicces a vergödésed

de amugy még mindig jogtalan, hiába irod le a hülyeségeidet 23423 sorban

This post was edited by sylke on Jun 10 2013 02:58pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2013 02:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2013 21:52)
10 perces suspenden vagytok kiakadva?

sylke esetében valószínűleg már meg sem nézik mit csinál, miután lehet már vagy 200% warnja flame miatt a logjában. Ha több, az sem lepne meg.


Jarabekg meg konkrétan beszólt, van 20%-a, kapott 10 perc pihenőt, ha warnt kaptál volna még érteném is a felháborodást.
Az meg hogy körülírod, vagy épp kimondod lényegrelen ugyanazt jelenti. Kb mondhatjuk, hogy nem is kaptál semmi...


Inakwora is mondhatjuk, hogy azért rövid suspend nem a világ vége. Végülis lefogyatékosozta, nem az első eset, én anno 10%-t kaptam, mert durexplay-t leidiótáztam...




nincs a logodban valszeg xxx% warn már flame miatt ^^ Akkor a modok is elnézőbbek.

1-1 beszólás belefér, de itt pár embernek alig van más hozzászólása, mint az idiótázás, fogyatékosozás, kurva anyázás stb...


de baszod mi ez ovoda?

nincs nekem bajom a warnal meg supsival sem, csak vicc hogy mire adják

a Syl-é az meg egyesen egy 1986os kiadású HAHOTA magazin... miaz hogy meg sem nézik mire adják? ne viccelj már, nem kell ennyire védeni a rendszert ami FOS

jöhet a suspi mert csunya szot használtam
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 02:59pm
Quote (sylke @ 10 Jun 2013 22:57)
90% warnom van


itt a bizonyíték, hogy a moderáció milyen laza ;)

Amúgy más fórumokon nincs ilyen ezer évig százalékolgatás, elsőre megjelölnek, másodikra kibasznak, mint macskát szarni. Szerintem a hunsub nagyon lightos a többihez képest.


Quote (sylke @ 10 Jun 2013 22:57)
90% warnom van
amugy vicces a vergödésed

de amugy még mindig jogtalan, hiába irod le a hülyeségeidet 23423 sorban


Quote (Inakwo @ 10 Jun 2013 22:58)
a Syl-é az meg egyesen egy 1986os kiadású HAHOTA magazin... miaz hogy meg sem nézik mire adják? ne viccelj már, nem kell ennyire védeni a rendszert ami FOS

jöhet a suspi mert csunya szot használtam


Nem vergődöm, miért tenném? Nincs rá okom :)

Syl-nek arra a posztjára tényleg nem járt volna suspend, viszont van 20 másik amire warn is, és nem kapott semmit.
10 percig nem tudott írni... nagy dolog

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2013 03:01pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 02:59pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 08:59pm)
itt a bizonyíték, hogy a moderáció milyen laza ;)

Amúgy más fórumokon nincs ilyen ezer évig százalékolgatás, elsőre megjelölnek, másodikra kibasznak, mint macskát szarni. Szerintem a hunsub nagyon lightos a többihez képest.


milyen jo ez az edit gomb

This post was edited by sylke on Jun 10 2013 03:00pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 10 2013 03:00pm
:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 03:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 08:59pm)
itt a bizonyíték, hogy a moderáció milyen laza ;)

Amúgy más fórumokon nincs ilyen ezer évig százalékolgatás, elsőre megjelölnek, másodikra kibasznak, mint macskát szarni. Szerintem a hunsub nagyon lightos a többihez képest.






Nem vergődöm, miért tenném? Nincs rá okom :)

Syl-nek arra a posztjára tényleg nem járt volna suspend, viszont van 20 másik amire warn is, és nem kapott semmit.
10 percig nem tudott írni... nagy dolog


1.5 orás suspit kaptam
mutasd meg azon postjaimat amikért az elmult ~2 honapban warn járt volna
Jun 10 2013 03:04pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2013 03:08pm
Quote (sylke @ 10 Jun 2013 23:02)
1.5 orás suspit kaptam
mutasd meg azon postjaimat amikért az elmult ~2 honapban warn járt volna


ez simán ér egy tízest:

Jun 10 2013 03:08pm
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev16106116126136145001Next
Closed New Topic New Poll