d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16066076086096105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 9 2013 06:38pm
Szombat délután egy 6 éves, bicikliző kisfiú nekihajtott egy Létavértes felől érkező autónak Pocsaj belterületén. A gyerek az ütközés miatt elesett. Az autó vezetője megállt, hogy segítsen a fiúnak, és a gyerek közelben lévő rokonai rátámadtak, bántalmazni kezdték, közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság. A bántalmazásnak a gyorsan kiérkező rendőrök vetettek véget. Négy embert állítottak elő a helyi rendőrőrsre, közülük három férfi ellen csoportosan elkövetett garázdaság miatt indított eljárást a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság. L. Lászlót (31), Gy. Tibort (37) és Gy. Zoltánt (48) őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.


= cigánygyerek szándékosan nekiment a kocsinak, hogy majd a nagy gorilla rokonai kiszedjenek 1 csomó pénzt csóri autósból
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 06:41pm
Quote (Saenchai @ Jun 10 2013 12:38am)
Szombat délután egy 6 éves, bicikliző kisfiú nekihajtott egy Létavértes felől érkező autónak Pocsaj belterületén. A gyerek az ütközés miatt elesett. Az autó vezetője megállt, hogy segítsen a fiúnak, és a gyerek közelben lévő rokonai rátámadtak, bántalmazni kezdték, közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság. A bántalmazásnak a gyorsan kiérkező rendőrök vetettek véget. Négy embert állítottak elő a helyi rendőrőrsre, közülük három férfi ellen csoportosan elkövetett garázdaság miatt indított eljárást  a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság. L. Lászlót (31), Gy. Tibort (37) és Gy. Zoltánt (48) őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.


= cigánygyerek szándékosan nekiment a kocsinak, hogy majd a nagy gorilla rokonai kiszedjenek 1 csomó pénzt csóri autósból


előbb-utóbb eljutunk kína szintjére az ilyenek miatt, hogy majd mindenki inkább gyorsan továbbhajt még mielőtt belekeveredne akármibe is
senki nem fog foglalkozni senkivel és semmivel
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 9 2013 07:02pm
Quote (Saenchai @ Jun 10 2013 01:38am)
Szombat délután egy 6 éves, bicikliző kisfiú nekihajtott egy Létavértes felől érkező autónak Pocsaj belterületén. A gyerek az ütközés miatt elesett. Az autó vezetője megállt, hogy segítsen a fiúnak, és a gyerek közelben lévő rokonai rátámadtak, bántalmazni kezdték, közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság. A bántalmazásnak a gyorsan kiérkező rendőrök vetettek véget. Négy embert állítottak elő a helyi rendőrőrsre, közülük három férfi ellen csoportosan elkövetett garázdaság miatt indított eljárást  a Berettyóújfalui Rendőrkapitányság. L. Lászlót (31), Gy. Tibort (37) és Gy. Zoltánt (48) őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.


= cigánygyerek szándékosan nekiment a kocsinak, hogy majd a nagy gorilla rokonai kiszedjenek 1 csomó pénzt csóri autósból


fater is múlt héten elütött egy srácot, eltört a kulcscsontja meg lezúzta magát kicsit (mondjuk egyértelműen ő volt a hibás, mert fülhallgató bent a fülben és elfelejtett kanyarodni abba az utcába ahova tartott és ráfordult a kocsira)
azóta rendeltünk ilyen fedélzeti kamerát, ami rögzíti a kocsi körül történő dolgokat, mert ha a srác a gecibb fajta lett volna, már túrhatnám a világ összes jogi anyagát..
Jun 9 2013 07:09pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 9 2013 07:15pm
ircen egesz jo volt, csak ugye ott meg a forum forma elonyeit nem elvezheti senk
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 9 2013 07:56pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 9 2013 09:16pm
azért csak visszahívta azt a 60 eurót a kis fasszopó a paypalról ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 12:04am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2013 12:04am)


A másik fele, amikor valakik valami hülyeségért kapnak warnt, azért ezek a személyek 99%-ban úgy beszélnek itt a másikkal, amiért előben két kurvanagy pofont kapnának (persze ott mindenki tud viselkedni állítólag). Most, hogy a warnlogban pont egy olyan post lett megjelölve, ami épp egy moderátori benézés? Na bumm, mellette meg ott van 100 másik olyan, amiért nem kapott semmit. Akik tudnak kulturáltan viselkedni, azoknak furcsa mód nincs warnjuk. Szóval nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...


ezen a részen röhögök
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2013 12:08am
Quote (Makkertest @ 10 Jun 2013 05:16)
azért csak visszahívta azt a 60 eurót a kis fasszopó a paypalról ^^


^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 10 2013 09:09am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

A TETVES KURVA ANYJÁT A JÉGESÖNEK
Go Back To Magyar Topic List
Prev16066076086096105001Next
Closed New Topic New Poll