d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 02:04pm
Quote (TouchCow @ Apr 8 2013 08:02pm)
oké, de most már eltakarodhatsz a topicomból

kösz


épp elakartam menni megnézni az éjjel-nappal budapest legújabb részét
de mivel ilyen szépen kértél; inkább maradok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 02:07pm
1 - semmi sincs rendben, meg akarok halni

11.29% (7 Votes)


6 másik ember is meg akar halni, de csak trollboss irta be, hogy "1-2 közt valahol"

miért csak én sírok itt mindig???
szólaljatok fel ti is meghalni vágyó társaim!!!!!!
sírjuk tele eme fórumot, de legalábbis eme topicot közös erővel!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 8 2013 02:10pm
Quote (Senee @ Apr 8 2013 10:07pm)
1 - semmi sincs rendben, meg akarok halni

11.29%  (7 Votes)


6 másik ember is meg akar halni, de csak trollboss irta be, hogy "1-2 közt valahol"

miért csak én sírok itt mindig???
szólaljatok fel ti is meghalni vágyó társaim!!!!!!
sírjuk tele eme fórumot, de legalábbis eme topicot közös erővel!


ne menjd már a faszba tényleg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 02:10pm
Quote (cowding @ Apr 8 2013 08:10pm)
ne menjd már a faszba tényleg


OK :D:XD:XD:XD:XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 8 2013 02:17pm
na, ebszelgessünk :XDFXDG:XGH:XDG:DX
XD:FXD:FXD:G
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Apr 8 2013 02:26pm
Quote (fahrii @ 8 Apr 2013 18:19)
jó lenne
igazából nem is zavarna ha születésemtől fogva így lettem volna programozva
amíg nem ért az a sok szar általánosban központi figura voltam, aztán lettem szociálisan egy nyomorék ami már egy ideje nagyon zavar :/

kíváncsi vagyok mi haszna lenne pl egy pszichológusnak, különösebben nem hiszek benne


nem hiszem hogy ilyen teren segitene (sok mas esetben igen), esetleg igen, de sajat magadnak kell megvaltoznod es nem a varazslatot varni. persze ezt konnyu mondani. de sokat nem veszitesz ha kiprobalod, csak ne egy alkalom utan itelkezz.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 8 2013 02:35pm
rengeteg negativ hatas er, de 2-3 napokra mindig vannak nagyon fasza idoszakok is, szal inkabb 3 mint 2 perpill

aztan ha jobb lesz az ido csak felkuszik az 4re is
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 02:39pm
Quote (Baleee @ Apr 8 2013 08:54pm)
Tudsz olvasni?
5 - boldognak érzem magam/elégedett vagyok az élettel

Ez nem jelenti azt, hogy nincs cel, etc.


boldogok a tudatlanok, erről már elsőre is ez jutott az eszembe

szerintem annyi borzasztó frusztráló társadalmi probléma van a közvetlen környezetünkben, hogy csak az tud teljes mértékben boldog lenni, aki fel sem fogja ezeket (vagy nyomorult buta demagóg fideszes, és tapsol viktor királynak)
inb4 csak hidegen hagynak az ilyen dolgok, ez csak annyit jelentene, hogy nem fogod fel a dolgok súlyát, amíg kellemetlenül nem befolyásolják a napi rutinodat is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 02:43pm
Quote (jarabekg @ 8 Apr 2013 22:39)
boldogok a tudatlanok, erről már elsőre is ez jutott az eszembe

szerintem annyi borzasztó frusztráló társadalmi probléma van a közvetlen környezetünkben, hogy csak az tud teljes mértékben boldog lenni, aki fel sem fogja ezeket (vagy nyomorult buta demagóg fideszes, és tapsol viktor királynak)
inb4 csak hidegen hagynak az ilyen dolgok, ez csak annyit jelentene, hogy nem fogod fel a dolgok súlyát, amíg kellemetlenül nem befolyásolják a napi rutinodat is


Hat ha nalunk is a kinai torvenyekhez hasonlok lennenek, akkor apadnak elkottetnek, vagy lelovik, de abortuszig nem jutnanak az is biztos. :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2013 03:17pm
Quote (Baleee @ Apr 8 2013 09:43pm)
Hat ha nalunk is a kinai torvenyekhez hasonlok lennenek, akkor apadnak elkottetnek, vagy lelovik, de abortuszig nem jutnanak az is biztos. :)


te még is mi a faszról beszélsz te selejt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll