Quote (Baleee @ Apr 8 2013 08:54pm)
Tudsz olvasni?
5 - boldognak érzem magam/elégedett vagyok az élettel
Ez nem jelenti azt, hogy nincs cel, etc.
boldogok a tudatlanok, erről már elsőre is ez jutott az eszembe
szerintem annyi borzasztó frusztráló társadalmi probléma van a közvetlen környezetünkben, hogy csak az tud teljes mértékben boldog lenni, aki fel sem fogja ezeket (vagy nyomorult buta demagóg fideszes, és tapsol viktor királynak)
inb4 csak hidegen hagynak az ilyen dolgok, ez csak annyit jelentene, hogy nem fogod fel a dolgok súlyát, amíg kellemetlenül nem befolyásolják a napi rutinodat is