d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1455445554556455745585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2012 07:16am
Quote (Xundu @ 4 Dec 2012 14:15)
steamet linuxra. most.


soon
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2012 07:39am
kurvára szar kombó ez a kevés pontszámú zh, de csak 60%tól kettes ...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 4 2012 07:44am
az a kamatláb, amely mellett a hozamok diszkontált
összege megegyezik az egyszeri ráfordítások együt-
tes jelenértékével.

csak ezt a mondatot nefelejtsemel
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 4 2012 07:45am
tetves gecik

http://www.origo.hu/itthon/20121204-elloptak-egy-tehen-labait-kotelken.html

büntetésként mindegyiknek levágatnám a lábait

"Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint."

ez meg mi a lóbaszás

This post was edited by A122 on Dec 4 2012 07:46am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 4 2012 08:18am
Quote (A122 @ 4 Dec 2012 14:45)
tetves gecik

http://www.origo.hu/itthon/20121204-elloptak-egy-tehen-labait-kotelken.html

büntetésként mindegyiknek levágatnám a lábait

"Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint."

ez meg mi a lóbaszás


:(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 08:22am
Quote (A122 @ 4 Dec 2012 14:45)
tetves gecik

http://www.origo.hu/itthon/20121204-elloptak-egy-tehen-labait-kotelken.html

büntetésként mindegyiknek levágatnám a lábait

"Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint."

ez meg mi a lóbaszás

wtf
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2012 08:32am
most tudtam meg, hogy a holnaputáni zh nem csak az előző zh-tól tanultakból lesz, hanem az év elejiekből. fuck T_T

also: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=If5MF4wm1T8
full pleb

This post was edited by tevetava on Dec 4 2012 08:35am
Dec 4 2012 08:38am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2012 08:39am
Quote (jarabekg @ 4 Dec 2012 15:38)
Hey /b/ros


meg mindig megeri felmenni a bre


Nem. És egyébként ezért megy a suspi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1455445554556455745585001Next
Closed New Topic New Poll