☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
4554
4555
4556
4557
4558
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 588832
Replies: 50000
Track Topic
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#45551
Dec 4 2012 07:16am
Quote (Xundu @ 4 Dec 2012 14:15)
steamet linuxra. most.
soon
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#45552
Dec 4 2012 07:27am
http://shop.pto.hu/dart-vader-lego-ebresztoora.html
akarom :C
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#45553
Dec 4 2012 07:39am
kurvára szar kombó ez a kevés pontszámú zh, de csak 60%tól kettes ...
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#45554
Dec 4 2012 07:44am
az a kamatláb, amely mellett a hozamok diszkontált
összege megegyezik az egyszeri ráfordítások együt-
tes jelenértékével.
csak ezt a mondatot nefelejtsemel
A122
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold
:
Locked
#45555
Dec 4 2012 07:45am
tetves gecik
http://www.origo.hu/itthon/20121204-elloptak-egy-tehen-labait-kotelken.html
büntetésként mindegyiknek levágatnám a lábait
"Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint."
ez meg mi a lóbaszás
This post was edited by A122 on Dec 4 2012 07:46am
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#45556
Dec 4 2012 08:18am
Quote (A122 @ 4 Dec 2012 14:45)
tetves gecik
http://www.origo.hu/itthon/20121204-elloptak-egy-tehen-labait-kotelken.html
büntetésként mindegyiknek levágatnám a lábait
"Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint."
ez meg mi a lóbaszás
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#45557
Dec 4 2012 08:22am
Quote (A122 @ 4 Dec 2012 14:45)
tetves gecik
http://www.origo.hu/itthon/20121204-elloptak-egy-tehen-labait-kotelken.html
büntetésként mindegyiknek levágatnám a lábait
"Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint."
ez meg mi a lóbaszás
wtf
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#45558
Dec 4 2012 08:32am
most tudtam meg, hogy a holnaputáni zh nem csak az előző zh-tól tanultakból lesz, hanem az év elejiekből. fuck T_T
also:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=If5MF4wm1T8
full pleb
This post was edited by tevetava on Dec 4 2012 08:35am
#45559
Dec 4 2012 08:38am
Inappropriate Post Content
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#45560
Dec 4 2012 08:39am
Quote (jarabekg @ 4 Dec 2012 15:38)
Hey /b/ros
meg mindig megeri felmenni a bre
Nem. És egyébként ezért megy a suspi.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4554
4555
4556
4557
4558
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact