d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
Prev14567846Next
Add Reply New Topic New Poll
Sep 19 2012 03:08pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:09pm
Meg mekkora marhaság már (ha már az evolúciót annak tartod) hogy istent nem teremtette senki/semmi. Akkor mégis honnan van, ki az.
AZ IDŐK KEZDETÉTŐL LÉTEZIK. És ki kezdte el az időket?! :D
a te istened akkora nagy baromság, hogy azért váltál most itt agresszívvá, kezdtél el parasztozni meg bunkóskodni, mert tisztán látod te is, hogy a totálisan céltalannak látott életedet betöltő isten nevű reménykép is csak egy csalfa semmi, amit ugyanúgy gyarló emberek találtak ki mint bármi mást ami ilyen univerzális hitet biztosít az emberek számára.

higyj magadban és éld a szar életed ahogy tudod mert senki és semmi, soha nem fog megmenteni, foglalkozni veled

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:09pm
Amúgy meg szar art ráadásul túl sok volt a felvezetés, would not fap.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 19 2012 03:10pm
dwqf

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 19 2012 03:11pm
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 19 2012 03:11pm
Top 1 / 2 Friends

meatyowllegs
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:11pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Sep 2012 23:10)
dwqf


Azt vettem észre, hogy te nem refreshelsz mielőtt postolnál.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 03:11pm
Quote (Senee @ Sep 19 2012 09:58pm)
sokat mondunk, szépen mondjuk.. a paraszt úgyse érti! (nem is csoda, mert faszság, de szerencsére nem tudják) ... ez a választási kampánybeszéd
:XDF:XDFXD


mi?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 19 2012 03:12pm
RAKD BELÉM TÖVIG
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 19 2012 03:12pm
Quote (Rawen @ Sep 19 2012 10:09pm)
Amúgy meg szar art ráadásul túl sok volt a felvezetés, would not fap.


De a forditas az kifogastalan volt.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 19 2012 03:12pm
Quote (Rawen @ Sep 19 2012 10:11pm)
Azt vettem észre, hogy te nem refreshelsz mielőtt postolnál.


nem szoktam, megvolt nyitva a topic kb 1 órája, 1 oldalt láttam benne csak, aztán mindfuckolt amikor 6. oldalra postoltam
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567846Next
Add Reply New Topic New Poll