Meg mekkora marhaság már (ha már az evolúciót annak tartod) hogy istent nem teremtette senki/semmi. Akkor mégis honnan van, ki az.
AZ IDŐK KEZDETÉTŐL LÉTEZIK. És ki kezdte el az időket?!

a te istened akkora nagy baromság, hogy azért váltál most itt agresszívvá, kezdtél el parasztozni meg bunkóskodni, mert tisztán látod te is, hogy a totálisan céltalannak látott életedet betöltő isten nevű reménykép is csak egy csalfa semmi, amit ugyanúgy gyarló emberek találtak ki mint bármi mást ami ilyen univerzális hitet biztosít az emberek számára.
higyj magadban és éld a szar életed ahogy tudod mert senki és semmi, soha nem fog megmenteni, foglalkozni veled