d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
Prev13456746Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 02:58pm
Quote (A122 @ Sep 19 2012 08:52pm)
Idézek egyet Hamvas Béla (legnagyobb magyar filozófus) Scientia Sacra-jából:

sokat mondunk, szépen mondjuk.. a paraszt úgyse érti! (nem is csoda, mert faszság, de szerencsére nem tudják) ... ez a választási kampánybeszéd
:XDF:XDFXD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 03:00pm
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 22:58)
sokat mondunk, szépen mondjuk.. a paraszt úgyse érti! (nem is csoda, mert faszság, de szerencsére nem tudják) ... ez a választási kampánybeszéd
:XDF:XDFXD


paraszt vagy. nem érted. ennyi.
ne vetítsd ki másra a nyomorodat.
Sep 19 2012 03:00pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:00pm
Quote (Rawen @ Sep 19 2012 08:57pm)
/thread


neked azért nincs mert 3dpd
ha azt mutatod, hogy utálod mindet, mert annyira arrogáns vagy és csak titkon szereted, titkon vágyod; akkor nem fogja senki kitalálni, hogy te bizony szeretnéd

eljátszod a fölötte vagyok mindenkineket, de közben ugyanolyan dolgokra vágysz amit meg látszólag megvetsz
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 19 2012 03:01pm
azert arra se talaltam meg magyarazatot, hogy karan2ot milyen agyi defektus keszteti ennek a sok firkanak a posztolasara.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:03pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Sep 2012 23:01)
azert arra se talaltam meg magyarazatot, hogy karan2ot milyen agyi defektus keszteti ennek a sok firkanak a posztolasara.


Ez az evolúció következő lépcsőfoka.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 03:03pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 09:00pm)
paraszt vagy. nem érted. ennyi.
ne vetítsd ki másra a nyomorodat.


lol
na ez a legkönnyebb. te nem értheted, mert hülye vagy. de ez így van.

ennek a pontból lett valaminek (ami pontot egyébként isten hozott létre) - és itt még mindig tartom azt a kérdésem hogy ISTEN AKKOR HONNAN AZ ANYJA PICSÁJÁBÓL BÚJT ELŐ (inb4 a kérdésben ott a válasz :XD:XDXD:) ..... á, mindegy is.


Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 19 2012 03:03pm
Quote (Rawen @ Sep 19 2012 10:03pm)
Ez az evolúció következő lépcsőfoka.


Attol tartok hogy akkor ki fogok halni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:04pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Sep 2012 23:03)
Attol tartok hogy akkor ki fogok halni.


Pontosan, jelenleg ez történik csak lassan.
Sep 19 2012 03:07pm
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456746Next
Add Reply New Topic New Poll