Quote (Rawen @ Sep 19 2012 08:57pm)
/thread
neked azért nincs mert 3dpd
ha azt mutatod, hogy utálod mindet, mert annyira arrogáns vagy és csak titkon szereted, titkon vágyod; akkor nem fogja senki kitalálni, hogy te bizony szeretnéd
eljátszod a fölötte vagyok mindenkineket, de közben ugyanolyan dolgokra vágysz amit meg látszólag megvetsz