Quote (jarabekg @ 10 Sep 2012 20:01)
egész jól fizet
én matekból korrepetáltam gimiseket
Óra v alkalomra szoktak inkább többet kérni?
Én egyetlen egyszer voltam magántanárnál, elég is volt, inkább maradok buta fasz !
Quote (RRC @ 10 Sep 2012 20:02)
ja, mi a fasz bajod van vele te szaros cigány, ennyi pénzért megveszem a tolvaj családod
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
This post was edited by Smat on Sep 10 2012 02:03pm