d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Munkad Gombockak
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 02:00pm
Quote (RRC @ 10 Sep 2012 19:58)
mesterképzésben*

angolt tanítok geci sok pénzért, ahzok, meg egyetista vagyok


Megtanítod az általános sulisokat számolni angolul?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 10 2012 02:00pm
Quote (meatyowllegs @ Sep 10 2012 09:51pm)
tfw ráktervezőnek olvastam és wtf fejet vágtam irl


ezen mondjuk felröhögtem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 10 2012 02:00pm
Quote (Smat @ 10 Sep 2012 22:00)
Megtanítod az általános sulisokat számolni angolul?


smat : )
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 10 2012 02:00pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 10 2012 09:59pm)
http://i.imgur.com/LgPiv.jpg
na de most ezt a topicot nem akarom szetbaszni a legujabb outfitjeimmel, van benne potencial



mennyi az annyi


mintha csak olit látnám
Quote (RRC @ Sep 10 2012 09:58pm)
mesterképzésben*

angolt tanítok geci sok pénzért, ahzok, meg egyetista vagyok


wtf
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 10 2012 02:01pm
Quote (Smat @ Sep 10 2012 09:00pm)
Megtanítod az általános sulisokat számolni angolul?


egész jól fizet

én matekból korrepetáltam gimiseket
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2012 02:01pm
rmahzok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 10 2012 02:02pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Smat @ 10 Sep 2012 22:00)
Megtanítod az általános sulisokat számolni angolul?


ja, mi a fasz bajod van vele te szaros cigány, ennyi pénzért megveszem a tolvaj családod
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 02:02pm
Quote (jarabekg @ 10 Sep 2012 20:01)
egész jól fizet

én matekból korrepetáltam gimiseket


Óra v alkalomra szoktak inkább többet kérni?
Én egyetlen egyszer voltam magántanárnál, elég is volt, inkább maradok buta fasz !

Quote (RRC @ 10 Sep 2012 20:02)
ja, mi a fasz bajod van vele te szaros cigány, ennyi pénzért megveszem a tolvaj családod


The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

This post was edited by Smat on Sep 10 2012 02:03pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 10 2012 02:03pm
kidobó, mikor hol
valton security
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 10 2012 02:03pm
Quote (RRC @ Sep 10 2012 10:02pm)
ja, mi a fasz bajod van vele te szaros cigány, ennyi pénzért megveszem a tolvaj családod


:thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll