d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1303304305306307799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:11am
Quote (Rawen @ Jul 20 2012 12:09pm)
Valahogy mégsem voltam lehurrogva, 1 db postom volt ami tényleg hülyeség volt a 3-4 topicban.


akkor lehet csak én emlékszem rosszul
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:11am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Jul 2012 13:10)
http://i.imgur.com/U0VYy.jpg
http://i.imgur.com/1cBYA.jpg


elrontod a topicot
gtfo
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 20 2012 05:11am
Quote (Rawen @ Jul 20 2012 11:09am)
Valahogy mégsem voltam lehurrogva, 1 db postom volt ami tényleg hülyeség volt a 3-4 topicban.


mert az aztán mérvado, hogy rezst meg kb hárman hurrogjátok le
ejha, mekkora tömeg van rezs ellen!
vagyis inkább ketten, az orrbetyár nem ember.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:11am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Jul 2012 13:10)
http://i.imgur.com/U0VYy.jpg
http://i.imgur.com/1cBYA.jpg


:drool:
Ilyen Daeneryst akarok a sorozatba.


Quote (sylke @ 20 Jul 2012 13:11)
mert az aztán mérvado, hogy rezst meg kb hárman hurrogjátok le
ejha, mekkora tömeg van rezs ellen!
vagyis inkább ketten, az orrbetyár nem ember.


Nehéz lehurrogni ha semmit sem ír.

This post was edited by Rawen on Jul 20 2012 05:12am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 05:12am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 12:10pm)
ohhai sylke, azért megnézném hogy egyszer kifejted a véleményed egy normális témájú topicban, mert az elmúlt 3 évben nem láttam tőled ilyet.


bump, ezt nem fogod csak úgy ignorálni

This post was edited by jarabekg on Jul 20 2012 05:12am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 20 2012 05:12am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 12:10pm)
ohhai sylke, azért megnézném hogy egyszer kifejted a véleményed egy normális témájú topicban, mert az elmúlt 3 évben nem láttam tőled ilyet.


ha egyszer nyomna egy nem kurvaanyázós postot egyből menne a ban az accjára, hogy eladta másnak
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 20 2012 05:12am
Quote (jarabekg @ Jul 20 2012 12:10pm)
ohhai sylke, azért megnézném hogy egyszer kifejted a véleményed egy normális témájú topicban, mert az elmúlt 3 évben nem láttam tőled ilyet.


Én láttam jó párszor, de még mindig jobb hogy az ember nem ír semmit, mint hogy olyan ordas baromságokat postoljon mint te, amin ki van akadva mindenki.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 05:12am
Quote (beni @ 20 Jul 2012 13:12)
ha egyszer nyomna egy nem kurvaanyázós postot egyből menne a ban az accjára, hogy eladta másnak


azért ezen felröhögtem
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:12)
Én láttam jó párszor, de még mindig jobb hogy az ember nem ír semmit, mint hogy olyan ordas baromságokat postoljon mint te, amin ki van akadva mindenki.

de azért még telefossa az ember a topicot, ha már saját véleménye nincs, igaz?

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2012 05:13am
Jul 20 2012 05:12am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 20 2012 05:13am
Quote (Bendeguz @ Jul 20 2012 12:12pm)
Én láttam jó párszor, de még mindig jobb hogy az ember nem ír semmit, mint hogy olyan ordas baromságokat postoljon mint te, amin ki van akadva mindenki.


Nem gondolkodni, vagy gondolkodni és tévedni, hát nem tudom...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303304305306307799Next
Add Reply New Topic New Poll