Quote (beni @ 20 Jul 2012 13:12)
ha egyszer nyomna egy nem kurvaanyázós postot egyből menne a ban az accjára, hogy eladta másnak
azért ezen felröhögtem
Quote (Bendeguz @ 20 Jul 2012 13:12)
Én láttam jó párszor, de még mindig jobb hogy az ember nem ír semmit, mint hogy olyan ordas baromságokat postoljon mint te, amin ki van akadva mindenki.
de azért még telefossa az ember a topicot, ha már saját véleménye nincs, igaz?
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2012 05:13am