Quote (Vismajor @ 24 Jun 2012 18:53)
Ez nem tudom miről beszél
legalábbis én gasztronómián azt tanultam, hogy az összes ilyen káposztaféle ételünk a TÖRÖKÖKtől származik, mi csak a fűszerezést adtuk hozzá(paprika!, tejföl)
én meg azt tanultam, hogy a krumpli amerikából származik, akkor most a paprikás krumpli amerikai étel?