d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pörkölt + Krumpli
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 11:11am
Quote (Senee @ Jun 24 2012 06:10pm)
jól hangzik
rákeresek nmagon


nmag egyre fosabb btw... Leakartam tölteni az ötödik sebesség pár évadát, erre kb fent van a 3. meg a 14. azok is angolul
király
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 24 2012 11:44am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

kurva anyád
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 24 2012 12:04pm
[x] igen, de csak a zöldség pörkölt! :)
amúgy nokedlivel jobb. sokkal. és tejföllel. de szerintem már ez elhangzott.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 12:18pm
Quote (TassassinHc @ 24 Jun 2012 19:04)
[x] igen, de csak a zöldség pörkölt! :)
amúgy nokedlivel jobb. sokkal. és tejföllel. de szerintem már ez elhangzott.


rétes? :)
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jun 24 2012 12:28pm
Quote (cowding @ Jun 24 2012 04:10pm)
Igen
Bár frissen sült kenyérrel jobban szeretem, de krumplival is finom


de a legjobb egy kis tojásos levessel, nem?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 24 2012 01:32pm
Quote (Vismajor @ 24 Jun 2012 18:53)
Ez nem tudom miről beszél
legalábbis én gasztronómián azt tanultam, hogy az összes ilyen káposztaféle ételünk a TÖRÖKÖKtől származik, mi csak a fűszerezést adtuk hozzá(paprika!, tejföl)


én meg azt tanultam, hogy a krumpli amerikából származik, akkor most a paprikás krumpli amerikai étel?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2012 01:33pm
teljesen jó, bár én inkább rizs párti vagyok
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jun 24 2012 01:41pm
Quote (szabika @ Jun 24 2012 08:33pm)
teljesen jó, bár én inkább rizs párti vagyok


inditom is az esti bulkot, 500kcal rízs, 100g protein hús
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jun 24 2012 01:41pm
a tej meg a tehénből jön, aminek az őse meg indiai származású
szóval bármilyen tejet tartalmazó étel/élelmiszer, indiainak minűsül

come at me
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 24 2012 01:51pm
Lassan már minden mondat előtt/után ott lesz a tfw meg come at me.
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll