d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272627272728272927305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 30 2012 10:50am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Smat @ 30 May 2012 18:48)
1. Van egy alap fizetése ennek a "szakmának" úgy ahogy minden másnak is, szóval erre nem tudok se igennel se nemmel válaszolni.
2. Pontosan, lásd rrct, buta mint a faszom hiába van "nemzetközi" érettségije.
3. Jó akkor legyünk reálisak. Focizott már angliában olyan szinten ahol az emberek a magyar minimálbér(itt most 65k hufra gondolok mert ez ugrott be valamiért) háromszorosát kapják egy héten?
3 kicsi kettes a szám felett. Nem én nem kapok érte pénzt, de jövőre már ott leszek mert kiöregedett a mostani első csapat kapusa és engem is felhívtak hogy igen mehetek hozzájuk július közepétől edzeni.

Hf.


na, takarodj a kurva anyádba, te hulladék geci
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 30 2012 10:50am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:48)
1. Van egy alap fizetése ennek a "szakmának" úgy ahogy minden másnak is, szóval erre nem tudok se igennel se nemmel válaszolni.
2. Pontosan, lásd rrct, buta mint a faszom hiába van "nemzetközi" érettségije.
3. Jó akkor legyünk reálisak. Focizott már angliában olyan szinten ahol az emberek a magyar minimálbér(itt most 65k hufra gondolok mert ez ugrott be valamiért) háromszorosát kapják egy héten?
3 kicsi kettes a szám felett. Nem én nem kapok érte pénzt, de jövőre már ott leszek mert kiöregedett a mostani első csapat kapusa és engem is felhívtak hogy igen mehetek hozzájuk július közepétől edzeni.

Hf.


miert vagy buszke arra, hogy magyar fizetesnel tobbet fogsz keresni angliaban
nem ertem :wacko:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2012 10:50am
Quote (Hellbundo @ 30 May 2012 18:49)
kettő 37-es között egy 73-as marha jól esik, fő a változatosság


:blink:
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
May 30 2012 10:51am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2012 18:50)
:blink:


i don't get it

e: inb4 hülye vagy

This post was edited by Hellbundo on May 30 2012 10:52am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:52am
Quote (RRC @ 30 May 2012 16:50)
na, takarodj a kurva anyádba, te hulladék geci


Most ne sírjál már petike, buta vagy, ez van.
Intel is megmondta, pedig ő csak egy cukrász...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2012 10:53am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:52)
Most ne sírjál már petike, buta vagy, ez van.
Intel is megmondta, pedig ő csak egy cukrász...


gyorsan magadra haragítod így az embereket^^
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 10:54am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:52)
Most ne sírjál már petike, buta vagy, ez van.
Intel is megmondta, pedig ő csak egy cukrász...


meg mindig
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 18:41)
most akkor legyszives olvasd el mit irtam
nem amiatt itellek el h kimesz dolgozni jopenzert te utolso csicska ^^ hanem hogy elciganykodtok fereg modjara
meg amugy is nagy a pofad ahhoz kepest h neked sincs semmid


erre valaszolj te senkihazi
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2012 10:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2012 18:53)
gyorsan magadra haragítod így az embereket^^


>implying nem utálja évek óta mindenki
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2012 10:55am
Quote (bajcli @ 30 May 2012 18:54)
>implying nem utálja évek óta mindenki


én nem utálok senkit, őt sem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 10:56am
Quote (Smat @ 30 May 2012 17:48)
1. Van egy alap fizetése ennek a "szakmának" úgy ahogy minden másnak is, szóval erre nem tudok se igennel se nemmel válaszolni.
2. Pontosan, lásd rrct, buta mint a faszom hiába van "nemzetközi" érettségije.
3. Jó akkor legyünk reálisak. Focizott már angliában olyan szinten ahol az emberek a magyar minimálbér(itt most 65k hufra gondolok mert ez ugrott be valamiért) háromszorosát kapják egy héten?
3 kicsi kettes a szám felett. Nem én nem kapok érte pénzt, de jövőre már ott leszek mert kiöregedett a mostani első csapat kapusa és engem is felhívtak hogy igen mehetek hozzájuk július közepétől edzeni.

Hf.


nehéz valamiről úgy beszélgetni, ha nem igazán érted azt amit leírtam.

1. akkor ezt failnak veszem, mert ez nem angliai anyagi viszonyok vs magyar viszonyok, hanem szakma értéke vita volt, tehát ott nem lennél több, mint bármelyik hunsubos egyetemista, ha kimenne.

2. itt arra próbáltam célozni, hogy érvként hoztad fel valamire, hogy mennyit fogsz vele keresni, én pedig arra utaltam, hogy ki nem szarja le, semmit sem mutat meg abból, hogy milyen ember vagy, sem képességben, sem mentalitásban. Tudnék neked olyan embert mutatni, aki röhögve gyalázná le iqban az emberek 99%-át még angliában is, mégis lófasz pénzért azt csinálja amit szeret.

3. tehát akkor megint olyat kérdezel amit te sem csináltál, ez a rész kicsit volt két enid sosem volt enid stílusú lett. Meg mivel nem mindenki focista nézzük mindenkinek azt amiben indul és ahhoz hasonlítsunk, mert én sem kérdezem meg tőled, hogy oldottál-e már meg differenciálegyenletet, vagy terveztél-e már motorvezérlő elektronikát.



Quote (Smat @ 30 May 2012 17:52)
Most ne sírjál már petike, buta vagy, ez van.
Intel is megmondta, pedig ő csak egy cukrász...


és te mégis ki a kurva isten vagy, hogy így beszélj valakiről, hoghy ő "csak" egy cukrász.

akkor leírom nyíltan, arra gondoltam a kettes pontban, hogy annak ellenére, hogy ilyen beképzelt gyökér vagy, még kereshetsz sokat, ezért nem jelent semmit. kőbuta embereknek is lehet sok pénzük.

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 10:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272627272728272927305001Next
Closed New Topic New Poll