d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev13923933943953965001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 13 2012 01:16pm
Quote (GoreKnight9 @ May 13 2012 08:14pm)
>tfw -1 csaj lehetoseg
eskuszom jol is erzem magam


Fulop.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 13 2012 01:17pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 May 2012 20:14)
>tfw lezuhanyzol, kijössz a fürdőszobából és szarnod kell, fml.


nem tudom ez miért okoz sok embernek problémát.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 13 2012 01:17pm
Quote (Bendeguz @ 13 May 2012 21:16)
Fulop.


wat ^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 13 2012 01:20pm
Quote (Nerz8 @ 13 May 2012 21:17)
nem tudom ez miért okoz sok embernek problémát.


nem okoz problemat, csak bassza meg, hogy pont furdes utan.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2012 01:23pm
Quote (Nerz8 @ 13 May 2012 20:17)
nem tudom ez miért okoz sok embernek problémát.


mert ha megis törlöd egy icipicit nyirkos marad a szőr a seggeden és egyrészt ezért jobban rátapad ha picit masszásabb és nem tök kemény, meg kellemetlen amikor rátapad a nyirkos szőrre a papír.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 13 2012 01:28pm
Quote (Nerz8 @ May 13 2012 07:17pm)
nem tudom ez miért okoz sok embernek problémát.


kitörölni normálisan nem lehet.. ha ki is törlöd, de kicsit benyúlsz a papírral, ott még mindig szaros lesz.. csak vízzel lehet makulátlan a segged, mert a víz mindenhova bemegy, a papír nem viszi ki
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 13 2012 01:34pm
Quote (Senee @ May 13 2012 07:28pm)
kitörölni normálisan nem lehet.. ha ki is törlöd, de kicsit benyúlsz a papírral, ott még mindig szaros lesz.. csak vízzel lehet makulátlan a segged, mert a víz mindenhova bemegy, a papír nem viszi ki


ti mivel törlitek a seggeteket , téglával?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 13 2012 01:38pm
Quote (rapiddani @ May 13 2012 07:34pm)
ti mivel törlitek a seggeteket , téglával?


:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 13 2012 01:40pm
Quote (Senee @ 13 May 2012 21:38)
:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni


no homo, de amit ez az ember ír
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 13 2012 01:40pm
Quote (Senee @ May 13 2012 07:38pm)
:dd
nem.. de tényleg nem lehet normálisan papírral kitörölni.. csak annyira, hogy ne legyen szaros a gatyád.
próbáld egyszer ki, hogy felteszed egyik lábad a wc ülökére, hogy kicsit szétnyíljon a segged, és a papírral picit benyomod az ujjad.. tiszta szar lesz.. komolyan a végtelenségig lehetne törölgetni


most én mi a faszomat olvastam el?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13923933943953965001Next
Closed New Topic New Poll