Quote (josheide @ 27 Apr 2012 09:34)
a telek a mienk, van rajt egy ház ahol tavaly (szűkösen bár de) kilencen elfértünk valahogy. A többiek az udvaron tudnak sátrazni. Pénzügyileg változó, anyd levi kb 3k forintból élte túl, bár ő anyd... Kaját piát együtt vettünk többnyire, bort a nagyapám biztosított vagy 10 litert meg vittem egy tálca sört hogy valahonnan el lehessen indulni.
akartam mondani, hogy satrazni lehet, y, bar azt szerintem pont nem pakolok be a borondombe amikor innen indulok haza

viszont egy ilyenben nagyon szivesen benne vagyok
alkoholt meg majd kitalalom meg, hogy mit akarok vinni
