d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:58pm
Quote (Inakwo @ Dec 1 2011 08:55pm)
imádok alukálni, és rájöttem már hogy nem kell idegeskedni azon hogy még mit lehetne csinálni :D


Amúgy nem tudom mit szeretek, szeretnek az emberek az alvásban, az első 20 perc gecijó, amikor fáradtan bebújsz az ágyba, elalszol, nem érzel lófaszt se, felébredsz, ha nem ébresztőre, akkor fáj mindened a gecisok fekvéstől, ha ébresztőre, akkor kurvaanyádnemakarokfelkelni, és jó szar 20 perced van
mindezt megfűszerezve álommal ami ébresztőnél ocsmányfos hogy félbeszakad, normál esetben meg nem enged felkelni, mert visszalszol, hogy folytatódjon az álmod

DE AZÉRT GECIRE SZERETEK ALUDNI :DDDDDDDD

This post was edited by Vismajor on Dec 1 2011 01:58pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 01:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2011 20:57)
határozottan nem volt vicces amikor az (egyébként józanon teljesen korrekt) egyik haverom részegen megtalált valami vadászpuskát és náci tisztnek képzelte magát a második világháború közepén.


nem kell a fedősztori, tudjuk, hogy te voltál az
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 01:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2011 20:57)
határozottan nem volt vicces amikor az (egyébként józanon teljesen korrekt) egyik haverom részegen megtalált valami vadászpuskát és náci tisztnek képzelte magát a második világháború közepén.


madarat tolláról

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 20:58)
nem kell a fedősztori, tudjuk, hogy te voltál az


elsiklottál egy részlet fölött.
let me help "(egyébként józanon teljesen korrekt)"

This post was edited by Aston on Dec 1 2011 01:59pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2011 21:57)
határozottan nem volt vicces amikor az (egyébként józanon teljesen korrekt) egyik haverom részegen megtalált valami vadászpuskát és náci tisztnek képzelte magát a második világháború közepén.


Megpróbált deportálni?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 1 2011 08:57pm)
határozottan nem volt vicces amikor az (egyébként józanon teljesen korrekt) egyik haverom részegen megtalált valami vadászpuskát és náci tisztnek képzelte magát a második világháború közepén.


S. King: Az eminens.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 1 2011 02:00pm
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 20:58)
Megpróbált deportálni?


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2011 02:00pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 20:58)
nem kell a fedősztori, tudjuk, hogy te voltál az


nemigazán, nem tudom, részegen elég fura dolgai vannak, nem is nagyon iszik mondjuk^^
még csak nem is jobboldali beállítottságú btw
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 20:58)
Megpróbált deportálni?


yy
Quote (Aston @ 1 Dec 2011 20:58)
madarat tolláról



elsiklottál egy részlet fölött.
let me help "(egyébként józanon teljesen korrekt)"


neked csak szimplán a kurva anyád

ja ez nem a kertopik akkor mindegy

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 1 2011 02:01pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 02:01pm
Egy csomószor van, hogy ágyból nézek sorozatot, aztán hirtelen bealszom. Max. 10 perc, de utána teljesen ébernek érzem magam, s olyan mintha több órát aludtam volna.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 1 2011 02:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Dec 2011 21:00)
nemigazán, nem tudom, részegen elég fura dolgai vannak, nem is nagyon iszik mondjuk^^
még csak nem is jobboldali beállítottságú btw


én is mentem már ki félálomba boxerben az utcára reggel 6kor
és én sem vagyok jobboldali beállitottságu

naowat?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 1 2011 02:02pm
Quote (Inakwo @ 1 Dec 2011 21:01)
én is mentem már ki félálomba boxerben az utcára reggel 6kor
és én sem vagyok jobboldali beállitottságu

naowat?


előzményeket olvasd azért el :lol:
egyébként ugyugy reportolj csak aston, majd jól felidegesítesz vele ha warnt kapok : d

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 1 2011 02:03pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll