Quote (Inakwo @ Dec 1 2011 08:55pm)
imádok alukálni, és rájöttem már hogy nem kell idegeskedni azon hogy még mit lehetne csinálni

Amúgy nem tudom mit szeretek, szeretnek az emberek az alvásban, az első 20 perc gecijó, amikor fáradtan bebújsz az ágyba, elalszol, nem érzel lófaszt se, felébredsz, ha nem ébresztőre, akkor fáj mindened a gecisok fekvéstől, ha ébresztőre, akkor kurvaanyádnemakarokfelkelni, és jó szar 20 perced van
mindezt megfűszerezve álommal ami ébresztőnél ocsmányfos hogy félbeszakad, normál esetben meg nem enged felkelni, mert visszalszol, hogy folytatódjon az álmod
DE AZÉRT GECIRE SZERETEK ALUDNI :DDDDDDDD
This post was edited by Vismajor on Dec 1 2011 01:58pm