d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17347357367377385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 08:33am
Quote (xGurke @ 26 Nov 2011 15:32)
és még ma is hetente többször játszani a férjével


26 évesen!!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 09:16am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Aston @ 26 Nov 2011 16:07)
azért jó érzés látni, hogy sikerül fékezni magad. fejlődsz.
legközelebb akkor is próbáld meg, mielőtt sünit v. mást elküldesz a faszba.
fölöslegesen.


szerintem teljesen jogosan küldtem el a faszba, meg küldelek téged is.
Quote (Ghostmasterq @ 26 Nov 2011 16:08)
de ő itt a kemény, nem érted?

tőled meg már nem is tudom mit vártam
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 26 2011 09:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Nov 2011 17:16)
szerintem teljesen jogosan küldtem el a faszba, meg küldelek téged is.


szerintem ugyanannyi jogom van postolni a fórum bármely részére, mint neked
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 09:19am
Quote (hedgehogsword @ 26 Nov 2011 16:18)
szerintem ugyanannyi jogom van postolni a fórum bármely részére, mint neked


nekem meg ugyan annyi jogom van elküldeni a faszba ha ugatsz
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 26 2011 09:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Nov 2011 17:19)
nekem meg ugyan annyi jogom van elküldeni a faszba ha ugatsz


de ideges itt valaki :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 09:23am
Quote (hedgehogsword @ 26 Nov 2011 16:20)
de ideges itt valaki :D


igen.
/nem tudom egyébként, más ember amikor elküld valakit a faszba az interneten vérben forgó szemekkel 200-as vérnyomással üti a billentyűzetet, vagy mi? : D

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 26 2011 09:24am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 26 2011 09:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Nov 2011 17:23)
igen.


erre csak annyit lehet mondani: menj pihenj le
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 09:25am
Quote (hedgehogsword @ 26 Nov 2011 16:24)
erre csak annyit lehet mondani: menj pihenj le


menyj piheny le
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 26 2011 09:28am
10 tickettel 1k fg
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 26 2011 09:28am
Quote (N4aBz @ 26 Nov 2011 16:28)
10 tickettel 1k fg


donolj luckot
Go Back To Magyar Topic List
Prev17347357367377385001Next
Closed New Topic New Poll