
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (qkatz @ 14 Nov 2011 00:31)
vegyel mar vissza abbol a gecinagy arcodbol. csak fogadd el h nincs igazad. ugy semmiben. problem solved
ja igen, mert neked kurvára igazad van mindenben, idióta barom.
Quote (Taszilo.^ @ 14 Nov 2011 00:31)
van 1v1-ben jatszott meccsed?
van
akkor jatszol es kesz
oké mester.