d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17177187197207212724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 05:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Nov 2011 00:30)
?????????????????????
nem háromszor elpofáztam hogy kurvára nem játszom?
tényleg nemártana neked egy agy


vegyel mar vissza abbol a gecinagy arcodbol. csak fogadd el h nincs igazad. ugy semmiben. problem solved
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 13 2011 05:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 14 2011 12:30am)
?????????????????????
nem háromszor elpofáztam hogy kurvára nem játszom?
tényleg nemártana neked egy agy


van 1v1-ben jatszott meccsed?
van
akkor jatszol es kesz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 05:34pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (qkatz @ 14 Nov 2011 00:31)
vegyel mar vissza abbol a gecinagy arcodbol. csak fogadd el h nincs igazad. ugy semmiben. problem solved

ja igen, mert neked kurvára igazad van mindenben, idióta barom.
Quote (Taszilo.^ @ 14 Nov 2011 00:31)
van 1v1-ben jatszott meccsed?
van
akkor jatszol es kesz


oké mester.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 05:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Nov 2011 00:34)
ja igen, mert neked kurvára igazad van mindenben, idióta barom.


oké mester.


mindenben? nem. ellened? igen.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 11:25pm
Inkább dicsérjen meg vki hogy megvertem a diamondos szellemkapitányt pedig én csak platinás vagyok.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 14 2011 12:25am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 06:25am)
Inkább dicsérjen meg vki hogy megvertem a diamondos szellemkapitányt pedig én csak platinás vagyok.


gz
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 04:08am
Hát annyi biztos, hogy kb a HOTS-ig nem nagyon fogok 1v1ezni mert HOTS-ban kap a protoss normális unitokat amik hasonlók a többi két faj köcsögségeihez.
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Nov 14 2011 04:13am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 05:25am)
Inkább dicsérjen meg vki hogy megvertem a diamondos szellemkapitányt pedig én csak platinás vagyok.


Ügyi vagy, de vedd figyelembe, hogy nem elég, hogy a Szellem lelkesedése eléggé elhalt, de még el is hülyítette magát holmi sok vs sok meccsekkel meg custom random ellenfelekkel! Az ilyen meccsek kevéssé emelik az 1v1 nyerési esélyeket. Totál ellustul a játékos ilyesmiktől :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 04:16am
Quote (SaRGe77 @ 14 Nov 2011 12:08)
Hát annyi biztos, hogy kb a HOTS-ig nem nagyon fogok 1v1ezni mert HOTS-ban kap a protoss normális unitokat amik hasonlók a többi két faj köcsögségeihez.


Nem elegerosek a mostani egysegei aaaaa dehogy.
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:06am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 11:16am)
Nem elegerosek a mostani egysegei aaaaa dehogy.


Hát mutához hasonló harass egység nincs, de már előre látom hogy a zergek hogy fognak rinyálni az oracle ellen
Go Back To Magyar Topic List
Prev17177187197207212724Next
Add Reply New Topic New Poll