Quote (Cpt_Ghost @ Nov 14 2011 12:17am)
és?
te nembasztad el amit akartál csinálni, én meg igen.
nemtudom minek reagálok egyeltalán a postjaidra mondjuk
hat ezaz, hogy en nem jatszom, nem baszom el, es diamond vagyok
te jatszol, elbaszod
es bimm, te is diamond vagy