d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1101610171018101910201046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 06:59am
Quote (lakatosmegatron @ 13 Nov 2011 14:52)
a 2 gift keyt pedig hunsubos embernek küldeném, ha esetleg kapnék.

igen, úgy gondoltam, hogy ezt a 9 key-t osszátok el egymás közt (hunsub) :)

This post was edited by Sup3RN0Va on Nov 13 2011 06:59am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 13 2011 07:08am
nekem jöhetne, a 2 giftkeyt h4xoornak és sylnek adnám (inb4 pont syl miatt nem kapok)
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 07:21am
Quote (Liliomtipro @ 13 Nov 2011 15:08)
nekem jöhetne, a 2 giftkeyt h4xoornak és sylnek adnám (inb4 pont syl miatt nem kapok)

syl-t kijelentései alapján nem nagyon érdekli a DotA 2, szóval inkább olyanoknak adnám akiket érdekel ^^
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 13 2011 07:22am
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2011 14:21)
syl-t kijelentései alapján nem nagyon érdekli a DotA 2, szóval inkább olyanoknak adnám akiket érdekel ^^


egy johet ide plox :drool:
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 13 2011 07:29am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Sup3RN0Va @ Nov 13 2011 03:21pm)
syl-t kijelentései alapján nem nagyon érdekli a DotA 2, szóval inkább olyanoknak adnám akiket érdekel ^^


k, zsír

kurva anyád syl
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 13 2011 07:30am
Quote (Liliomtipro @ 13 Nov 2011 14:29)
k, zsír

kurva anyád syl


syl te ci-
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 13 2011 07:35am
Quote (Liliomtipro @ Nov 13 2011 01:29pm)
k, zsír

kurva anyád syl


The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 13 2011 07:36am
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2011 14:21)
syl-t kijelentései alapján nem nagyon érdekli a DotA 2, szóval inkább olyanoknak adnám akiket érdekel ^^


adjal nekem egyet en meg adok liliomfinak
/e: haxor meg szopjon lovat <4

This post was edited by InfamousMythos on Nov 13 2011 07:36am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 13 2011 07:40am
Quote (InfamousMythos @ 13 Nov 2011 14:36)
adjal nekem egyet en meg adok liliomfinak
/e: haxor meg szopjon lovat <4
kanyádat </3 :(

feeder
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2011 07:40am
k, beszéljétek meg, hogy ki-kinek ad és ha megvan egy team (3 ember) akkor írjatok ide pls (confirm)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101610171018101910201046Next
Add Reply New Topic New Poll