Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2011 14:21)
syl-t kijelentései alapján nem nagyon érdekli a DotA 2, szóval inkább olyanoknak adnám akiket érdekel ^^
adjal nekem egyet en meg adok liliomfinak
/e: haxor meg szopjon lovat <4
This post was edited by InfamousMythos on Nov 13 2011 07:36am