d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1373839404180Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 6 2011 11:50am
érdekes úgy nézni a játékot, hogy starcraft 1-el is alig játszottam

wow duelek mikor lesznek btw?
ha le van írva valahol sry
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 11:50am
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 19:49)
hát a végén miért zealot-t warpolt sentry helyett... -.-


ha ott beáldoz egy egységet amikor támadott és ffezik megint, akkor kb az egész maint letolhatta volna.

persze innen sokkal könnyebb, de ez a liga nem a legmagasabb színvonalú.



Quote (Klontar @ 6 Aug 2011 19:50)
érdekes úgy nézni a játékot, hogy starcraft 1-el is alig játszottam

wow duelek mikor lesznek btw?
ha le van írva valahol sry


csúszás van, szal majd valamikor.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 11:51am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 11:58am
Quote (sylke @ Aug 6 2011 06:34pm)
hát elég gz ha a terran nem tud megölni 1 zealotot range unitokkal
meg kéne tanulni microzni


mondja ezt a gold protoss
a grandmastereknek
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:02pm
Quote (Taszilo.^ @ 6 Aug 2011 19:58)
mondja ezt a gold protoss
a grandmastereknek


nincs is magyar gm elvileg :o

úgy tudom két ember van most közel ahhoz, hogy felkerüljön, de eddig még magyarnak nem sikerült ez a bravúr. Én csak masterseketről tudok.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 12:02pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2011 12:03pm
Quote (sylke @ 6 Aug 2011 18:49)
:DDDD
értem már miért terranozol : )


megkéne tanulnod az alapokat legalább mielőtt kinyitod a pofád ilyenügyben.
Quote (Klontar @ 6 Aug 2011 18:50)
érdekes úgy nézni a játékot, hogy starcraft 1-el is alig játszottam

wow duelek mikor lesznek btw?
ha le van írva valahol sry


ty a suspiért különben, tényleg nem kéne bántanom szegény szellemileg visszamaradott protossunk lelki világát.

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 6 2011 12:04pm
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:05pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 20:02)
nincs is magyar gm elvileg :o

úgy tudom két ember van most közel ahhoz, hogy felkerüljön, de eddig még magyarnak nem sikerült ez a bravúr. Én csak masterseketről tudok.


sztem arra gondolt, hogy akik ott vannak azok grandmasterek :P
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 12:05pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Cpt_Ghost @ Aug 6 2011 06:03pm)
megkéne tanulnod az alapokat legalább mielőtt kinyitod a pofád ilyenügyben.


de milyen alapokat?
mi a kurva anyádrol beszélsz már megint?
az aztán nagyon durva hogy medicnek hivom azt a szart, ezentul is annak fogom mert az egy kurva medic
és azért is beszéltem marinerol meg medicröl, MERT KÉPZELD, LEHET HOGY TUDOM A TECH LABBAL CSAK EGY UNITOT LEHET CSINÁLNI : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

de nemtudom mit pofázol, amikor aktivan gémeltem össze-vissza vertem a pofádat te idiota. de azért még ugassál bazdmeg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 12:06pm
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 20:05)
sztem arra gondolt, hogy akik ott vannak azok grandmasterek :P


ezek? szerintem ezek vagy nem gmek, vagy nagyon izgulnak, de én nézegettem versenyeket, és sokkal komolyabb játékot tolnak ott. Nem hiszem, hogy ők lennének a top 2%-a a játékosoknak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2011 12:06pm
Quote (sylke @ 6 Aug 2011 19:05)
de milyen alapokat?
mi a kurva anyádrol beszélsz már megint?
az aztán nagyon durva hogy medicnek hivom azt a szart, ezentul is annak fogom mert az egy kurva medic
és azért is beszéltem marinerol meg medicröl, MERT KÉPZELD, LEHET HOGY TUDOM A TECH LABBAL CSAK EGY UNITOT LEHET CSINÁLNI : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

de nemtudom mit pofázol, amikor aktivan gémeltem össze-vissza vertem a pofádat te idiota. de azért még ugassál bazdmeg


balfasz.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 12:06pm
hol van innen egy zerg... onnan még nem érkezett anyázás :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1373839404180Next
Add Reply New Topic New Poll