
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Senee @ 12 Jul 2011 23:54)
Még ha adott esetben igazad is van, miért kell mindig, minden áron büdösparasztnak' lenni az nem fér a fejembe.
ez a gyökér itt nyomorékoskodott legalább félévig
ezekután jóhogy elküldöm a kurva anyjába ha segítséget kér : )