d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2011 04:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 12 2011 10:46pm)
kurvára nem értek ezekhez, egy szájonbaszott analfabéta vagyok, mégis gondnélkül kitudtam kapcsolni
ezekután csak azt tudom mondani hogy balfasz
amúgy ennek a gyökérnek még akkor se segítenék ha pisztolytszorítanának a fejemhez : (

Még ha adott esetben igazad is van, miért kell mindig, minden áron büdösparasztnak' lenni az nem fér a fejembe.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 12 2011 04:55pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Senee @ 12 Jul 2011 23:54)
Még ha adott esetben igazad is van, miért kell mindig, minden áron büdösparasztnak' lenni az nem fér a fejembe.


ez a gyökér itt nyomorékoskodott legalább félévig
ezekután jóhogy elküldöm a kurva anyjába ha segítséget kér : )
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 12 2011 04:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 13 2011 12:55am)
ez a gyökér itt nyomorékoskodott legalább félévig
ezekután jóhogy elküldöm a kurva anyjába ha segítséget kér : )


nyomorékoskodtam? hozzád se szoltam soha
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 12 2011 05:02pm
én félek cpt_ghosttól
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 12 2011 05:21pm
nem lehet
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jul 12 2011 08:21pm
Quote (Salvador @ Jul 12 2011 11:50pm)
de most minek írod ide a baromságaid?senki sem kiváncsi rá.... komolyan mire jó ez, fejtsd már ki légyszives..


engem erdekelnek az ilyesfele baromsagok
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jul 12 2011 08:23pm
amugy meg:
ctrl + alt + del -> folyamatok -> avg.exe -> leallitas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2011 08:56pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 12 2011 10:46pm)
rajtad meg mindig jókat nevetek.


http://www.youtube.com/watch?v=G60PbiZcCp4#t=173

This post was edited by Senee on Jul 12 2011 09:05pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 12 2011 11:51pm
hogy lehet ezt leirtani?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2011 01:30am
Quote (N4aBz @ Jul 13 2011 05:51am)
hogy lehet ezt leirtani?



naszoval this who shoves it for me onto the table always this 1 window.
Nero and stupidity but 1 decagrammes of nero is not above on a machine by today...
want tenia nerot it irja who wipe ahoz that felrakhasam nice
how may be this down irtani?:S
kösszi smile.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll