
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
jólvan, akkor a kurva anyámat hogy beírok a topicra mert baromira nincs kedvem visszaolvasni 300 oldalt
amúgymeg vissza olvastam kb 5 oldalt és egy kurva szó nemvolt a béta idejéről.
jade sub0 berandomkodott valamit
huh.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 4 2011 08:12pm