d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13733743753763774114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 4 2011 03:43pm
Quote (Salvador @ 4 Jul 2011 23:35)
olvastam... egyépként a pvp hogy tetszik nektek?:)

egyépként
egyépként
egyépként
egyépként
;)

amúgy pvp nem érdekel...

This post was edited by ScorpionLord on Jul 4 2011 03:44pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2011 03:53pm
Quote (Salvador @ Jul 4 2011 09:35pm)
olvastam... egyépként a pvp hogy tetszik nektek?:)


és hol olvastad?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 4 2011 04:03pm
Quote (ScorpionLord @ 4 Jul 2011 23:43)
egyépként
egyépként
egyépként
egyépként
;)

amúgy pvp nem érdekel...


pvp nem érdekel
pvp nem érdekel
pvp nem érdekel
pvp nem érdekel

;)

This post was edited by Anamy on Jul 4 2011 04:03pm
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Jul 4 2011 06:00pm
Quote (Anamy @ Jul 5 2011 12:03am)
pvp nem érdekel
pvp nem érdekel
pvp nem érdekel
pvp nem érdekel

;)


miaz hogy nem?:(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2011 06:57pm
Quote (Salvador @ Jul 5 2011 12:00am)
miaz hogy nem?:(

engem se
mert a gonosztól kell megszabadítani a világot és nem egymást ölni
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 4 2011 07:13pm
Quote (Senee @ 5 Jul 2011 02:57)
engem se
mert a gonosztól kell megszabadítani a világot és nem egymást ölni


de te gonosz vagy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2011 08:03pm
béta mikor lesz kb?
azzal lehet tolnám.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 08:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 5 2011 02:03am)
béta mikor lesz kb?
azzal lehet tolnám.


olvassatok már vissza pár oldalt könyörgöm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2011 08:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 5 2011 02:03am)
béta mikor lesz kb?
azzal lehet tolnám.


de ha más nem olvas vissza akkor annak a ... nn warn ... és menjen a picsába, ugye?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 4 2011 08:10pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

jólvan, akkor a kurva anyámat hogy beírok a topicra mert baromira nincs kedvem visszaolvasni 300 oldalt
amúgymeg vissza olvastam kb 5 oldalt és egy kurva szó nemvolt a béta idejéről.
jade sub0 berandomkodott valamit
huh.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 4 2011 08:12pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13733743753763774114Next
Closed New Topic New Poll