d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meditáció > Vélemények Tapasztalatok.
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 4 2011 12:44pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Sanyika @ 4 Jul 2011 20:14)
Valaki csinálta már? Mi a véleménye róla?
És miért mondják hogy van ilyen angyal meg földanya meg fénymunkás vagy mi?


mert egy buta kis pisis vagy
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 4 2011 12:58pm
Quote (Sanyika @ 4 Jul 2011 20:14)
Valaki csinálta már? Mi a véleménye róla?
És miért mondják hogy van ilyen angyal meg földanya meg fénymunkás vagy mi?


Felénk úgy hívják villanyszerelő.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 4 2011 01:00pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2011 20:39)
én szoktam, megnyugtat


lebegsz is kozben?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 4 2011 01:01pm
Quote (RRC @ Jul 4 2011 08:00pm)
lebegsz is kozben?


nem? miért lebegnék?

légzésgyakorlat, közben kiürítem a fejemet, és ellazulok, kb ez a meditálás lényege
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 4 2011 01:04pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2011 20:01)
nem? miért lebegnék?

légzésgyakorlat, közben kiürítem a fejemet, és ellazulok, kb ez a meditálás lényege


akkor miért találják ki ezt a földanyás meg többi hülye nevűt?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 4 2011 01:05pm
Quote (Sanyika @ 4 Jul 2011 20:04)
akkor miért találják ki ezt a földanyás meg többi hülye nevűt?


szerintem ez a téma nem neked való.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 4 2011 01:07pm
Quote (ace07 @ 4 Jul 2011 20:05)
szerintem ez a téma nem neked való.


miért?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 4 2011 01:08pm
sanyika.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 4 2011 01:09pm
Quote (Sanyika @ Jul 4 2011 08:04pm)
akkor miért találják ki ezt a földanyás meg többi hülye nevűt?


ez olyan mint a vallás, kitalálják az isten, csak hogy legyen hinni valami másban, ne magadban
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 4 2011 01:27pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2011 21:09)
ez olyan mint a vallás, kitalálják az isten, csak hogy legyen hinni valami másban, ne magadban


akkor mindenkivel meg kell nézetni a kungfupandát !
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll