☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Meditáció > Vélemények Tapasztalatok.
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 660
Replies: 21
Track Topic
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#11
Jul 4 2011 12:44pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Sanyika @ 4 Jul 2011 20:14)
Valaki csinálta már? Mi a véleménye róla?
És miért mondják hogy van ilyen angyal meg földanya meg fénymunkás vagy mi?
mert egy buta kis pisis vagy
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#12
Jul 4 2011 12:58pm
Quote (Sanyika @ 4 Jul 2011 20:14)
Valaki csinálta már? Mi a véleménye róla?
És miért mondják hogy van ilyen angyal meg földanya meg
fénymunkás
vagy mi?
Felénk úgy hívják villanyszerelő.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#13
Jul 4 2011 01:00pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2011 20:39)
én szoktam, megnyugtat
lebegsz is kozben?
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#14
Jul 4 2011 01:01pm
Quote (RRC @ Jul 4 2011 08:00pm)
lebegsz is kozben?
nem? miért lebegnék?
légzésgyakorlat, közben kiürítem a fejemet, és ellazulok, kb ez a meditálás lényege
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#15
Jul 4 2011 01:04pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2011 20:01)
nem? miért lebegnék?
légzésgyakorlat, közben kiürítem a fejemet, és ellazulok, kb ez a meditálás lényege
akkor miért találják ki ezt a földanyás meg többi hülye nevűt?
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#16
Jul 4 2011 01:05pm
Quote (Sanyika @ 4 Jul 2011 20:04)
akkor miért találják ki ezt a földanyás meg többi hülye nevűt?
szerintem ez a téma nem neked való.
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#17
Jul 4 2011 01:07pm
Quote (ace07 @ 4 Jul 2011 20:05)
szerintem ez a téma nem neked való.
miért?
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#18
Jul 4 2011 01:08pm
sanyika.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#19
Jul 4 2011 01:09pm
Quote (Sanyika @ Jul 4 2011 08:04pm)
akkor miért találják ki ezt a földanyás meg többi hülye nevűt?
ez olyan mint a vallás, kitalálják az isten, csak hogy legyen hinni valami másban, ne magadban
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#20
Jul 4 2011 01:27pm
Quote (anyd @ 4 Jul 2011 21:09)
ez olyan mint a vallás, kitalálják az isten, csak hogy legyen hinni valami másban, ne magadban
akkor mindenkivel meg kell nézetni a kungfupandát !
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact