Quote (ecneB @ 25 Jun 2011 18:04)
http://tehgiraffe.com/pix/2010/03/1269960415-tumblr_kzxm6wjtqh1qzopqyo1_500.jpg
én felvenném
Quote (Genthor @ 25 Jun 2011 19:28)
Szívesen lennék kulcs a lakatjához.
Két problémám van az alkohollal:
1. Egyre szomjasabb leszek tőle.
2. Elvesztem az irányítást magam felett.
http://img220.imageshack.us/img220/4897/27271784.jpg
szexi

minek iszol btw?