d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Azért Látszik Hány éves A Junior Modunk
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 25 2011 05:11am
You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55859189&f=129&p=373128789#p373128789

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.


jajjjjj de megsérthettem ezzel valakit, te noname korrupt kocka xDDDD stay small
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 25 2011 05:12am
well deserved,also sírást érzékelek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2011 05:13am
Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 16:11)
You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55859189&f=129&p=373128789#p373128789

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.


jajjjjj de megsérthettem ezzel valakit, te noname korrupt kocka xDDDD stay small


Megúsztad warn nélkül és még topicot nyitsz neki ... nem lenne egyszerűbb csendben maradni?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 25 2011 05:13am
miert hiszi magat kulonlegesnek greenday?
mas is ugyanugy kap minden szarert warnt+suspit

amint latom o meg meg warnt se kapott
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 25 2011 05:14am
Quote (josheide @ Jun 25 2011 01:13pm)
Megúsztad warn nélkül és még topicot nyitsz neki ... nem lenne egyszerűbb csendben maradni?


és akkor mi van ha kapok egy warnt? röhögök egy jót hogy milyen szánalmasan kocka emberek vannak
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 25 2011 05:15am
Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 13:14)
és akkor mi van ha kapok egy warnt? röhögök egy jót hogy milyen szánalmasan kocka emberek vannak


csodálkozol,hogy flame után megbasznak,ha reportol valaki,és még te pofázol,hogy ki mennyire kocka. ez a dolga. és szerintem itt te vagy a kocka,mert még topikot is nyitsz a szerencsétlenkedésednek. "stay small" :DD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2011 05:16am
Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 16:14)
és akkor mi van ha kapok egy warnt? röhögök egy jót hogy milyen szánalmasan kocka emberek vannak


Hát ha más nem is, hosszabb floodcontrol.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2011 05:16am
azért az is látszik, hogy te hány éves vagy
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 25 2011 05:16am
Quote (Epiphone @ Jun 25 2011 12:14pm)
röhögök egy jót hogy milyen szánalmasan kocka emberek vannak


Topicot nyitsz , és még te mondod másokra hogy szánalmasan kocka?:)
poén vagy:D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 25 2011 05:17am
régen ezért simán ment a warn, örülhetnél hogy csak suspend rendszer van mostanság lol
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll