Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 11:46)
hehe
az enyém se volt vicces, de naaah

nem, tenyleg erre gondol
anno bneten voltunk diheppel, hun-1-en spameltunk. En beszoltam valakinek, ha jol emlekszem, aztan az a barom meg visszairt, hogy:
"kusojama
nyomorak"
onnantol kezdve petinsszel mindenhol azt spameltuk
This post was edited by Moonflow on Mar 10 2011 05:00am