d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev12345635Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 8 2011 07:58pm
elég könnyű ám úgy ítélkezni, hogy csak olvasgatod egyik másik user jobb/rosszabb postját
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 08:01pm
Quote (A122 @ Mar 9 2011 03:58am)
elég könnyű ám úgy ítélkezni, hogy csak olvasgatod egyik másik user jobb/rosszabb postját


Mi más alapján ítélkezhetnék egy forumon ?
Csak arra tudok támaszkodni amit itt olvasok, és én azt látom, hogy sokatok nem, hogy nem segítőkész, hanem még direkt bele is rúg az emberbe.. szerintem ez itt a fő probléma

Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:56am)
én meg az itt eltöltött 4-5 év után állítom azt, hogy kurvára tévedsz


Remélem igazad van és csak én botlok bele pont az olyan postokba amik nem ezt mutatják, de komolyan.

Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:58am)
akkor beszélgessünk másról
na jó nem, igazából kurvára nem akarok veled beszélgetni.

szia!


Remélem nem idegesítettelek fel, nem az volt a célom.

Quote (A122 @ Mar 9 2011 04:04am)
nagyon egyszerűen kijelentesz dolgokat, dehát meghagylak a hitedben mert látom jól érzed így magad


7hónap olvasgatás után állapítottam ezt meg.

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 08:06pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 8 2011 08:04pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 03:01am)
Mi más alapján ítélkezhetnék egy forumon ?
Csak arra tudok támaszkodni amit itt olvasok, és én azt látom, hogy sokatok nem, hogy nem segítőkész, hanem még direkt bele is rúg az emberbe.. szerintem ez itt a fő probléma


nagyon egyszerűen kijelentesz dolgokat, dehát meghagylak a hitedben mert látom jól érzed így magad

najo annyit azért elmondok a segítőkészséggel kapcsolatban:
ez a forum már rég nem csak a d2-ról szól, így a magyar részleg sem
ennek ellenére ha valaki a megfelelő helyen (van rá topic) kérdez és a megfelelő stílusban akkor kaphat választ
de ne beszéljünk már segítőkészségről mikor bepostol vmi szarságot, hogy mikor lesz reset, hogy kell uppolni ezt meg azt, az alap, hogy elküldik a picsába
miért? azért mert van egy csodálatos weboldal: google a neve, és az első 50 találat csak a konkrét problémájával foglalkozik, akkor miért nem tudja azt használni - gyorsabban választ kap, mintha topicot nyitna
etc etc. érted a problémát?
az meg aki leszolja a magyar forumot hát ne jöjjön ide minek kínozza magát ha akkora egy szar hely ez.

This post was edited by A122 on Mar 8 2011 08:15pm
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Mar 8 2011 08:08pm
kurvajo lehet itt hajnali haromkor ezen vitatkozni
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 08:09pm
Quote (hihorob @ Mar 9 2011 02:08am)
kurvajo lehet itt hajnali haromkor ezen vitatkozni


nemtudok aludni, valamivel el kell ütni az időt


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 8 2011 08:15pm
Quote (A122 @ Mar 9 2011 02:04am)
nagyon egyszerűen kijelentesz dolgokat, dehát meghagylak a hitedben mert látom jól érzed így magad

najo annyit azért elmondok a asegítőkészséggel kapcsolatban:
ez a forum már rég nem csak a d2-ról szól, így a magyar részleg sem
ennek ellenére ha valaki a megfelelő helyen (van rá topic) kérdez és a megfelelő stílusban akkor kaphat választ
de ne beszéljünk már segítőkészségről mikor bepostol vmi szarságot, hogy mikor lesz reset, hogy kell uppolni ezt meg azt, az alap, hogy elküldik a picsába
miért? azért mert van egy csodálatos weboldal: google a neve, és az első 50 találat csak a konkrét problémájával foglalkozik, akkor miért nem tudja azt használni - gyorsabban választ kap, mintha topicot nyitna
etc etc. érted a problémát?
az mega ki leszolja a magyar forumot hát ne jöjjön ide minek kínozza magát ha akkor egy szar hely ez.

Én sose nyitottam topicot és soha nem voltam paraszt másokkal. Ennek ellenére akárhányszor írtam valamit, valaki mindig betalált valami böszme, alpári stílusban :lol:
De tény, ennek is meg van a maga hangulata.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 08:15pm
Quote (Rezs @ Mar 9 2011 04:09am)
nemtudok aludni, valamivel el kell ütni az időt

http://i54.tinypic.com/2it4kg8.jpg
http://s-ak.buzzfed.com/static/imagebuzz/web04/2010/2/6/19/dear-whores-of-the-internet-13245-1265502824-103.jpg


Ugye tudod, hogy én nem ezt csinálom ezen a képen a számmal, hanem puszit küldök annak aki a képet csinálta : ))
SOSEM pózoltam ilyen ajakkal : )))

Quote (A122 @ Mar 9 2011 04:04am)
nagyon egyszerűen kijelentesz dolgokat, dehát meghagylak a hitedben mert látom jól érzed így magad

najo annyit azért elmondok a segítőkészséggel kapcsolatban:
ez a forum már rég nem csak a d2-ról szól, így a magyar részleg sem
ennek ellenére ha valaki a megfelelő helyen (van rá topic) kérdez és a megfelelő stílusban akkor kaphat választ
de ne beszéljünk már segítőkészségről mikor bepostol vmi szarságot, hogy mikor lesz reset, hogy kell uppolni ezt meg azt, az alap, hogy elküldik a picsába
miért? azért mert van egy csodálatos weboldal: google a neve, és az első 50 találat csak a konkrét problémájával foglalkozik, akkor miért nem tudja azt használni - gyorsabban választ kap, mintha topicot nyitna
etc etc. érted a problémát?
az meg aki leszolja a magyar forumot hát ne jöjjön ide minek kínozza magát ha akkor egy szar hely ez.


Miért jobb valakit elküldeni a picsába mikor 1-2 szóval lehetne segíteni a problémáján ?
És engem hányan basztattak minden kis hülyeséggel, mikor én sosem ártottam senkinek, ezt megmondod nekem ?

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 08:17pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 08:16pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 02:15am)
Ugye tudod, hogy én nem ezt csinálom ezen a képen a számmal, hanem puszit küldök annak aki a képet csinálta : ))
SOSEM pózoltam ilyen ajakkal : )))


nem akarok veled beszélgetni! :angry:
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 08:18pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Rezs @ Mar 9 2011 04:16am)
nem akarok veled beszélgetni!  :angry:


Akkor talán nem kéne internetes kurvának titulálnod, seggfej.

Quote (A122 @ Mar 9 2011 04:18am)
sztem te ott rontottad el, hogy elkezdtél kötekedni minden szaron
bár nem igazán tudom, hogy te vagy a csajod használják-e az accountot, nem tudom melyikőtök csinálta
mindenesetre ha egyszer kialakul rólad valami, abból nehéz kilépni


na és velem mi a helyzet ? : )

Quote (A122 @ Mar 9 2011 04:18am)
nem tudom, nem érzem, hogy annyian utálnának téged


Mégis sokan lekezelően beszélnek velem : (

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 08:27pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 8 2011 08:18pm
Quote (Christine21 @ Mar 9 2011 03:15am)
Én sose nyitottam topicot és soha nem voltam paraszt másokkal. Ennek ellenére akárhányszor írtam valamit, valaki mindig betalált valami böszme, alpári stílusban  :lol:
De tény, ennek is meg van a maga hangulata.


sztem te ott rontottad el, hogy elkezdtél kötekedni minden szaron
bár nem igazán tudom, hogy te vagy a csajod használják-e az accountot, nem tudom melyikőtök csinálta
mindenesetre ha egyszer kialakul rólad valami, abból nehéz kilépni

Quote
Miért jobb valakit elküldeni a picsába mikor 1-2 szóval lehetne segíteni a problémáján ?
És engem hányan basztattak minden kis hülyeséggel, mikor én sosem ártottam senkinek, ezt megmondod nekem ?


azt írtad 7 hónapja olvasod a subot, szorozd meg azt 5-tel, na annyi ideje van itt legtöbbünk kb. és hidd el elégszer találkoztunk hasonló ügyes postokkal, kicsit fárasztó már
de pl nekem is sok infora volt szükségem játékkal kapcsban, de mindig csak akkor kérdeztem mikor már tényleg nem találtam a választ bneten indaiblon vagy akárhol

Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 03:18am)
na és velem mi a helyzet ? : )


nem tudom, nem érzem, hogy annyian utálnának téged


This post was edited by A122 on Mar 8 2011 08:23pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345635Next
Add Reply New Topic New Poll