
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Epiphone @ 4 Mar 2011 14:40)
szerinted mi a fasz lenne szép egy ufónak a macsu picsuba? ez kb csak azért érdekes nekünk, mert régesrégen építette egy másik civilizáció és mégis tökéletes építési technikát hord magában (a fellegekben) etc. de teljesen mind1, arra akarok kilyukadni, hogy ebből szerintem egyik se kötné le a zöld lényt, amit te felsoroltál. és szerintem is valamiféle érzést kéne neki mutatni, de nagyon jó topik, majd filozofálok rajta valamikor

Honnan tudod, hogy BARMI amit te mutatnal neki, szamara erdekes lenne? A topic nem arrol szol, hogy egy nem is biztosan letezo lenynek olyat mutassunk, ami NEKI BIZTOSAN TETSZENE, hanem ami neki SZERINTED TETSZENE. Te nyomorek.
Mellesleg en a Chaos Sanctuary-be vinnem el, barom szep hely.