d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gondolkodós
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2011 09:02am
Quote (beni @ 4 Mar 2011 16:55)
hazavitetném magam miskolcra, megspórolva a vonatjegyet


Kisközgazdász. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 4 2011 09:03am
Sétáljon le Bakonybélből Döbröntére, főleg piroson.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2011 09:43am
Kiküldeném a csajt a szobából, és leszopatnám az ufót.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2011 09:45am
Quote (ZsDanee @ 4 Mar 2011 17:43)
Kiküldeném a csajt a szobából, és leszopatnám az ufót.


:'DDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 4 2011 09:50am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Epiphone @ 4 Mar 2011 14:40)
szerinted mi a fasz lenne szép egy ufónak a macsu picsuba? ez kb csak azért érdekes nekünk, mert régesrégen építette egy másik civilizáció és mégis tökéletes építési technikát hord magában (a fellegekben) etc. de teljesen mind1, arra akarok kilyukadni, hogy ebből szerintem egyik se kötné le a zöld lényt, amit te felsoroltál. és szerintem is valamiféle érzést kéne neki mutatni, de nagyon jó topik, majd filozofálok rajta valamikor :)


Honnan tudod, hogy BARMI amit te mutatnal neki, szamara erdekes lenne? A topic nem arrol szol, hogy egy nem is biztosan letezo lenynek olyat mutassunk, ami NEKI BIZTOSAN TETSZENE, hanem ami neki SZERINTED TETSZENE. Te nyomorek.

Mellesleg en a Chaos Sanctuary-be vinnem el, barom szep hely.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2011 09:51am
Quote (Moonflow @ Mar 4 2011 04:50pm)
Honnan tudod, hogy BARMI amit te mutatnal neki, szamara erdekes lenne? A topic nem arrol szol, hogy egy nem is biztosan letezo lenynek olyat mutassunk, ami NEKI BIZTOSAN TETSZENE, hanem ami neki SZERINTED TETSZENE. Te nyomorek.

Mellesleg en a Chaos Sanctuary-be vinnem el, barom szep hely.


de ha seis magic immun biztos összefosná magát :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 4 2011 09:51am
Quote (Moonflow @ 4 Mar 2011 17:50)
Honnan tudod, hogy BARMI amit te mutatnal neki, szamara erdekes lenne? A topic nem arrol szol, hogy egy nem is biztosan letezo lenynek olyat mutassunk, ami NEKI BIZTOSAN TETSZENE, hanem ami neki SZERINTED TETSZENE. Te nyomorek.

Mellesleg en a Chaos Sanctuary-be vinnem el, barom szep hely.


toled vmi olyat vartam loli baratom, hogy: "anyad temetesere"
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 4 2011 09:52am
Quote (jarabekg @ 4 Mar 2011 16:51)
de ha seis magic immun biztos összefosná magát :D


Nem maradnank az egesz runra, csak megmutatni neki a helyet, mert en total osszeszarnam magam a sok demon kozott

Quote (ecneB @ 4 Mar 2011 16:51)
toled vmi olyat vartam loli baratom, hogy: "anyad temetesere"


hat tenyleg kezd elegge felkurni a gyerek :(
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 4 2011 10:01am
Quote (Moonflow @ Mar 4 2011 05:52pm)
Nem maradnank az egesz runra, csak megmutatni neki a helyet, mert en total osszeszarnam magam a sok demon kozott



hat tenyleg kezd elegge felkurni a gyerek :(


nem szeretlek oli
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 4 2011 10:05am
Quote (Epiphone @ 4 Mar 2011 17:01)
nem szeretlek oli


Azt hiszed, erdekel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll