Quote (Epiphone @ Jan 8 2011 12:07am)
jobb oldalt (bulikép azért van ilyen hacukába)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs077.snc6/168713_178228902210016_100000687216611_460151_1040105_n.jpg
előnyös kép: (középső)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs046.snc6/167653_190465410967911_100000133590123_757114_867065_n.jpg
az a baj, nincs még nekem se tul sok képem, de nagyon szerelmes vagyok

nagyon hasonlít arra a német 13 éves cserediáklányra akit megbasztam anyám kocsiának a háccsóülésén...
csak az szőke-kékszemű volt, és epic dudái is voltak
vicces volt mert én nem beszéltem németül ő meg se magyarul se franciául, de megoldottuk a nyelvi gondjainkat ha értitek

inb4 pic
minnyá keresek
This post was edited by jarabekg on Jan 7 2011 05:32pm