Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:57)
Itt hunon? Nekem nem úgy tűntél, mint aki kurvára beilleszkedett volna ide, és spanolna mindenkivel, sőt, inkább a megvetést tapasztaltam feléd, úgy kezelnek téged, mint egy nyomorékot, akit muszáj elviselni, úgyhogy szerintem ne próbálj mindenki nevében beszélni, mert nem vagy menő, inkább "ciki".
nos ebből látszik hogy ki a tard....
akkor én most egy nyomorék faszvagyok mert nem illeszkedek be hunon és nem nyalom a seggeket?
sztem igenis vannak olyanok akik elfogadtak.
ha nem, akkor szopjanak le akikre éppen célzok

tudok nekem az a fontos, hogy az életben (tudod RL!!!) fogadjanak el.