d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Hifi
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 06:57pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 01:53am)
nem. de leszarom a nyomorod :D és sztem még nagyon sokan rajtam kívül itt hunon..
ha nem, akkor ciki


Itt hunon? Nekem nem úgy tűntél, mint aki kurvára beilleszkedett volna ide, és spanolna mindenkivel, sőt, inkább a megvetést tapasztaltam feléd, úgy kezelnek téged, mint egy nyomorékot, akit muszáj elviselni, úgyhogy szerintem ne próbálj mindenki nevében beszélni, mert nem vagy menő, inkább "ciki".
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 06:58pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:57)
Itt hunon? Nekem nem úgy tűntél, mint aki kurvára beilleszkedett volna ide, és spanolna mindenkivel, sőt, inkább a megvetést tapasztaltam feléd, úgy kezelnek téged, mint egy nyomorékot, akit muszáj elviselni, úgyhogy szerintem ne próbálj mindenki nevében beszélni, mert nem vagy menő, inkább "ciki".


nos ebből látszik hogy ki a tard....
akkor én most egy nyomorék faszvagyok mert nem illeszkedek be hunon és nem nyalom a seggeket?
sztem igenis vannak olyanok akik elfogadtak.
ha nem, akkor szopjanak le akikre éppen célzok :)

tudok nekem az a fontos, hogy az életben (tudod RL!!!) fogadjanak el.
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:01pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 01:58am)
nos ebből látszik hogy ki a tard....
akkor én most egy nyomorék faszvagyok mert nem illeszkedek be hunon és nem nyalom a seggeket?
sztem igenis vannak olyanok akik elfogadtak.
ha nem, akkor szopjanak le akikre éppen célzok :)

tudok nekem az a fontos, hogy az életben (tudod RL!!!) fogadjanak el.


Ja, látszik hogy te vagy az. Egyébként meg pont hogy próbálod képmutatóan nyalni a seggeket, csak sajnos erre itt nem sokan vevőek, ahogy elnéztem, szóval nem nagyon jött be.

Barátaid meg nincsenek RL!!!, ez tisztán látszik a 40,7-es post/day-edből, meg abból, hogy a personal piceden egyedül vagy a focipályán (vagy parkolóban, vagy akárhol). :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by LantosErebos on Nov 3 2010 07:01pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:04pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:01)
Ja, látszik hogy te vagy az. Egyébként meg pont hogy próbálod képmutatóan nyalni a seggeket, csak sajnos erre itt nem sokan vevőek, ahogy elnéztem, szóval nem nagyon jött be.

Barátaid meg nincsenek RL!!!, ez tisztán látszik a 40,7-es post/day-edből, meg abból, hogy a personal piceden egyedül vagy a focipályán (vagy parkolóban, vagy akárhol). :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


focipálya sóderes és ofc kocsikkal van körbeállva igen.
nemtom kinek a multija vagy de te kibaszott nagyy fasz vagy :DDDD
kvótolj párat pls ahol épp segget nyalok :)
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 3 2010 07:04pm
bunyó van hö
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 3 2010 07:05pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

fogalmam sincs te kis pöcs!
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:05pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 02:04am)
focipálya sóderes és ofc kocsikkal van körbeállva igen.
nemtom kinek a multija vagy de te kibaszott nagyy fasz vagy :DDDD
kvótolj párat pls ahol épp segget nyalok :)


Nincsen multiaccoutom. Az időmet pedig nem vesztegetem arra, hogy ilyen alantas teremtmények hozzászólásait olvassam szántszándékkal, mint te.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:06pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:05)
Nincsen multiaccoutom. Az időmet pedig nem vesztegetem arra, hogy ilyen alantas teremtmények hozzászólásait olvassam szántszándékkal, mint te.


hogytemekkora egy gecifaszvagy :D de komolyan :D::D:D:D:D::dsada.dasdsda
asd
és már szinte felnevetek :D::D:D::D:D: LÓÓÓÓL sdasd
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:08pm
Quote (Rezs @ Nov 4 2010 02:05am)
fogalmam sincs te kis pöcs!


Te kemény srácnak tűnsz a profil képed alapján, neked nem szólok be inkább. A péniszméretével a másikat pedig nem illik basztatni, ha közismerten hiányosságai vannak a téren, olyan, mintha a földön fekvő emberbe rúgnál bele. Kérlek vond vissza a "kis pöcs" megnevezést, még akkor is, ha nem a péniszem méretére céloztál, akkor is kellemetlen érzéseket keltettél bennem.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:10pm
valaki mondjam ármeg hgoy ez ki a fasz :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll