d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Példakép > Mindanyiunknak
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2010 01:27pm
Quote (Smat @ 24 Oct 2010 21:25)
Lowok vagytok és nem bírjátok megnézni. <_<
Amúgy itt vannak a képek.


Én a wc mellett rajosan:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs344.ash2/62405_106272549436776_100001620951379_43809_6804260_n.jpg
Én rajosan:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs344.ash2/62404_106272782770086_100001620951379_43813_4427697_n.jpg
A két tesvérem:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs673.snc4/61297_106272826103415_100001620951379_43814_4444314_n.jpg


gagyik vagyunk mert nem tudjuk megnézni a hibás fb linket, ezért postolsz képeket myvipről.

ok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2010 01:28pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Oct 2010 20:27)
gagyik vagyunk mert nem tudjuk megnézni a hibás fb linket, ezért postolsz képeket myvipről.

ok


Fb-re vannak felrakva a képek, de myvipről halászta le.
Ne legyél már ekkora szerencsétlen tegyem a péniszem a péniszedbe.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 24 2010 01:30pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

http://privi.hu/privi/userimages/0/8345/big/86235

olyan tipikus igényes intelligens róker feje van.

Quote (Smat @ 24 Oct 2010 21:28)
Fb-re vannak felrakva a képek, de myvipről halászta le.
Ne legyél már ekkora szerencsétlen tegyem a péniszem a péniszedbe.


te meg takarodjál már elfele

This post was edited by TouchCow on Oct 24 2010 01:31pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2010 02:31pm
Quote (Smat @ 24 Oct 2010 21:28)
Fb-re vannak felrakva a képek, de myvipről halászta le.
Ne legyél már ekkora szerencsétlen tegyem a péniszem a péniszedbe.


én vagyok a szerencsétlen, oks

Quote (TouchCow @ 24 Oct 2010 21:30)
http://privi.hu/privi/userimages/0/8345/big/86235

olyan tipikus igényes intelligens róker feje van.


ja, biztos a zene miatt ilyen hülye, ne csináld már tacsi :'D

Quote (TouchCow @ 24 Oct 2010 22:41)
lol, nem erre gondoltam, én nem ítélem el a rókot
de vannak olyan emberek, akik pont így néznek ki, mint ez a nyomorék, és rókot hallgatnak, kockák, igénytelen fejük van, és fekete(valamilyen bandás) pulcsi van rajtuk

jó pár ilyen embert láttam már
azokra gondoltam, csak mást írtam :/ ...


oks, azért így is szúrnálak, ne aggódj :hug:

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 24 2010 02:43pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 24 2010 02:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Oct 2010 22:31)
én vagyok a szerencsétlen, oks



ja, biztos a zene miatt ilyen hülye, ne csináld már tacsi :'D


lol, nem erre gondoltam, én nem ítélem el a rókot
de vannak olyan emberek, akik pont így néznek ki, mint ez a nyomorék, és rókot hallgatnak, kockák, igénytelen fejük van, és fekete(valamilyen bandás) pulcsi van rajtuk

jó pár ilyen embert láttam már
azokra gondoltam, csak mást írtam :/ ...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 24 2010 02:43pm
Quote (TouchCow @ Oct 24 2010 09:41pm)
lol, nem erre gondoltam, én nem ítélem el a rókot
de vannak olyan emberek, akik pont így néznek ki, mint ez a nyomorék, és rókot hallgatnak, kockák, igénytelen fejük van, és fekete(valamilyen bandás) pulcsi van rajtuk

jó pár ilyen embert láttam már
azokra gondoltam, csak mást írtam :/ ...


nekem is van bandás pulcsim, akkor most szar vagyok?:(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 24 2010 02:44pm
Quote (anyd @ 24 Oct 2010 22:43)
nekem is van bandás pulcsim, akkor most szar vagyok?:(


ha még csak ezért lennél szar...
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 24 2010 02:46pm
mind anyi unk-nak
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 24 2010 02:46pm
ez lac2
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 24 2010 06:02pm
lól
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll