Quote (Smat @ 24 Oct 2010 21:28)
Fb-re vannak felrakva a képek, de myvipről halászta le.
Ne legyél már ekkora szerencsétlen tegyem a péniszem a péniszedbe.
én vagyok a szerencsétlen, oks
Quote (TouchCow @ 24 Oct 2010 21:30)
ja, biztos a zene miatt ilyen hülye, ne csináld már tacsi :'D
Quote (TouchCow @ 24 Oct 2010 22:41)
lol, nem erre gondoltam, én nem ítélem el a rókot
de vannak olyan emberek, akik pont így néznek ki, mint ez a nyomorék, és rókot hallgatnak, kockák, igénytelen fejük van, és fekete(valamilyen bandás) pulcsi van rajtuk
jó pár ilyen embert láttam már
azokra gondoltam, csak mást írtam :/ ...
oks, azért így is szúrnálak, ne aggódj
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 24 2010 02:43pm