rájöttem hogy leszarom hogy ti mind utáltok akárhogyis nem érdemeltek meg egy retves anyázást se
viszont nekem mindenem megvan
barátnö
sport
tanulmányi eredményem jo
nem vagyok egy szarfaszu akibe belekötsz és elszalad
van eszem
pénz amiért én magadm dolgoztam
középfoku nyelvvizsga
ecdl vizsga ~7 modul
nemzetközi asztalitenisz eredmények
és még sok már amiröl ti 8 osztályos végzettségüek csak álmodoztok
megmondom
boldog vagyok és leszarlak titeket
és tényleg jokat funolok rajtatok
viszont cpt fel szokta baszni az agyam mert 13 évesen komolyan azt hiszi hogy valaki
